Pátek 27. května 2022, svátek má Valdemar
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Amber Heard má prý dceru s Muskem. Ten ji měl dohnat k soudu a chtít, aby embryo zničila

  Elon Musk a Amber Heard tvořili dost nestabilní pár. | foto: Profimedia.cz

  Pokud se potvrdí i odvážné tvrzení o tom, že si Amber Heard (36) nechala embrya, která měla vzniknout z její lásky k expartnerovi Elonu Muskovi (50) a jež mají pocházet z jeho spermií a jejích vajíček, nebude se na herečku dívat veřejnost už jinak než jako na šílence. Podle britského deníku The Mirror měl dokonce Musk dohnat Heard před soud z toho důvodu, že si chtěla za jeho zády uplést z jeho „darovaných“ spermií dítě. A to se Amber před rokem skutečně narodilo...

  Filmová producentka Jennifer Howell, která je blízkou kamarádkou rodiny Amber Heard, uvedla v dokumentech, jejichž obsah byl odtajněn britským deníkem The Mirror, že se jí dnes již zesnulá matka americké herečky svěřila s tím, že Amber vedla právní bitvu i se svým bývalým partnerem Elonem Muskem. S ním se měla soudit o embrya, která si měli společně nechat vytvořit, zatímco spolu chodili. Musk měl pak po rozchodu s Amber žádat o jejich zničení, zatímco Amber si je prý chtěla udržet, aby měli dítě.

  Jak to se zničením embryí dopadlo, už na veřejnost neprosáklo, ani ne tři roky po rozchodu s Muskem však Heard ohlásila narození miminka, které jí odnosila dárkyně. Podle amerického zákona navíc nemusí Amber uvádět identitu otce. Sama herečka prohlásila, že se rozhodla mít dítě už v roce 2017 (v té době chodila s Muskem, pozn. red.) a že je své dceři jak maminkou, tak i tatínkem. Musk se odmítl k celému případu s „dcerou“ vyjadřovat.  Tomu se přitom narodil v roce 2020 syn X Æ A-12.

  Očekávalo se, že Musk před soud předstoupí jako svědek, jeho jméno ostatně během procesu několikrát padlo. Zatím ale miliardář před soud nezavítal a aktuálně se spekuluje o tom, že před právníky Johnny Depp vytáhne i identitu pravého otce holčičky. Herec měl ostatně o jejich románku hodně co říct.

  Depp se už po rozchodu s manželkou vyjádřil pro magazín People s tím, že s Muskem udržovala poměr ani ne měsíc poté, co se s ní v roce 2015 herec oženil. S miliardářem pak měla na začátku manželství s Deppem trávit více času než se samotným manželem. Depp navíc Amber nařkl z toho, že měla mít s Muskem a modelkou Carou Delevingne trojku.

  To Musk popřel s tím, že je s Carou pouze kamarád. Dále se drží i toho, že se s Amber nezačal romanticky vídat do doby, kdy její vztah s Deppem kompletně neskončil. Musk se s Amber poprvé setkal už v roce 2012 během natáčení filmu Machete zabíjí. V roce 2016 Elon dokončoval rozvod s herečkou Talulah Riley, toho samého roku žádala o rozvod s Deppem i Amber.

  Ze zpráv, které si Musk a Amber vyměnili v průběhu května roku 2016, vyplývá, že jí miliardář nabízel hned po odluce od Johnnyho pomocnou ruku v podobě soukromé ochranky.

  „Říkala jsi, že se Johnny choval agresivně a že má pořád klíče od bytu, tak jsem přemýšlel, jestli se ti něco nestalo,“ psal ve zprávách Musk.

  „Stalo, ale to je už jedno. Vyměnila jsem zámky,“ odpovídá mu Amber. Ten se jí ve zprávách omlouvá za to, že se choval jako idiot, a vyznává se jí z toho, jak mu na ní záleží.

  Amber Heard a Elon Musk

  Jejich první oficiální fotka na sebe nenechala dlouho čekat. Pár se spolu oficiálně vyfotil na Instagram v dubnu roku 2017, už v srpnu ale oznámili rozchod. Musk pak veřejně prohlásil, že má zlomené srdce a byl do Amber skutečně zamilovaný. Pár se dal později toho roku znovu dohromady a vánoční svátky společně oslavili na Velikonočních ostrovech. V únoru 2018 oznámili definitivní rozchod.

  Jenže letos se během soudu začaly odtajňovat i soukromé zprávy mezi Amber a Deppovým agentem Christianem Carinem z roku 2017. V těch si Amber stěžovala, jak je smutná z rozchodu s Muskem. Carino se jí ve zprávách ptal, proč smutní, když mu přitom tvrdila, že Muska nikdy nemilovala. Zajímavé je i to, že Heard slíbila poslat peníze z rozvodového vyrovnání s Deppem na charitu. V přepočtu dostala 162 milionů korun, z nichž slíbila rozdělit část mezi dětskou nemocnici v Los Angeles a neziskovou organizaci ACLU, která pomáhá v boji proti násilí na ženách.

  Šest let po rozvodu se přišlo na to, že organizace ACLU viděla z naslibované částky sotva polovinu. Velkou část z toho navíc neměla organizaci poslat Amber, ale právě Musk. Hereččini právníci prohlásili, že se dostala do finančních problémů, a proto nemohla slíbenou částku neziskovce poslat. 

  Jak je vidět, Musk se za ni chvilku pokoušel její vroubky žehlit. Uvidíme, zdali bude nakonec svědčit u soudu.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  V předdůchodu si odpočinu a pak se uvidí. Možnost, o které se moc neví

  Premium Má do penze pět let a je v předdůchodu na tři roky. Na víc totiž nemá naspořeno. Že to nejde? Ale ano. Legislativa to...

  Mami, ty se uzdravíš! Jana Vránová o synově cestě do NHL i boji s rakovinou

  Premium Před sedmi lety si prožila peklo. Bojovala s rakovinou lymfatických uzlin a nevěděla, jak to synovi, hrajícímu tehdy...

  Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

  Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 27. května 2022, svátek má Valdemar
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz