jít naiDNES.cz

Co stálo za rozvodem Johnnyho Deppa? Lesbické hrátky Amber Heard!

Za rozvodem Deppa s Heard podle všeho stojí lesbické hrátky s britskou modelkou! | foto: Koláž expres/GettyImages/Profimedia

Už několik dní žije Hollywood skandálem ohledně rozvodových papírů Johnnyho Deppa a Amber Heard, která se chce údajně rozvést kvůli domácímu násilí a fyzickému napadání. Teď se však zdá, že se má celá věc úplně jinak. Amber prý Johnnyho podváděla s modelkou Carou Delevingne.

Ve čtvrtek, 26. května, jsme vás informovali o rozvodu slavného páru Amber Heard (30) a Johnnyho Deppa (52).

Podle dostupných informací měla slavná herečka, která se netají svoji bisexualitou, podat v Los Angeles žádost o rozvod kvůli partnerským rozepřím, které nejednou vyvrcholily fyzickým napadnutím a násilím ze strany Deppa.

Teď se však zdá, že divoká story není tak úplně černobílá.

Podle světových médií měla být Amber Johnnymu nevěrná s britskou modelkou Carou Delevingne (23), jejichž vzájemnou blízkost navíc dámy neváhaly demonstrovat na veřejnosti.

Amber Heard se s Carou Delevingne sblížila více, než bylo v očích Deppa zdrávo.

Amber Heard se s Carou Delevingne sblížila více, než bylo v očích Deppa zdrávo.

Zdroj z blízkého okolí slavné dvojice tvrdí, že Depp měl s mladou modelkou problém od již samého počátku, kdy se s Amber začaly vídat. Sblížily se koncem roku 2014 v době, kdy slavný pirát Jack Sparrow natáčel ve Velké Británii snímek Alenka v říši divů: Za zrcadlem.

Amber se nikdy netajila svoji bisexuální orientací. „Měla jsem úspěšné vztahy se ženami i muži. Proto se neoznačuji za homosexuála ani heterosexuála. Miluji toho, koho miluji. Záleží na člověku,“ vysvětlila Heard v roce 2010.

Není tedy divu, že poté, co se začala nadmíru stýkat s pohlednou modelkou, Depp znejistil. Jeho podezření navíc umocnil fakt, že s ním mladá Britka jednala značně nepřátelsky a s výrazným despektem.

„Veřejně spolu koketovaly a svoji blízkost nijak neskrývaly. Johnnyho doháněla jejich indiskrétnost k šílenství,“ sdělil tajný zdroj médiím.

To byl důvod, proč prý v manželství docházelo k pravidelným hádkám, kdy Johnny nejednou zuřivě na Amber ječel: „Děláte si ze mě blázny?“ A u toho rozhodně neskončilo.

Veřejností odsuzovaného Deppa se zastala dokonce i jeho bývalá manželka Vanessa Paradis, se kterou má dvě děti a kterou opustil právě kvůli nevyzpytatelné blondýnce: „Johnny je citlivý člověk. Jsem přesvědčená o tom, že tato nepravdivá tvrzení mají za cíl pouze poškodit jeho jméno. Za celé roky jsem nezažila z jeho strany žádné agresivní chování.“

Johnny Depp a Vanessa Paradis v roce 2010.

Deppa se zastala i jeho bývalá manželka Vanessa Paradis.

A když už se hollywoodského krasavce zastala i jeho opuštěná bývalka, tak to už je co říct.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:58 27. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  16
 • Super
  10
 • Trapas
  10
 • Sladký
  10
 • Cože
  6
 • Tvl
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat