Čtvrtek 7. července 2022, svátek má Bohuslava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Depp jde z filmu do filmu, bude v Pirátech a točí 20 projektů. A Amber? Prý je hloupé ji nezaměstnat

  Johnny Depp (58) prohlásil, že mu svým rozhodnutím před soudem vrátila porota po šesti letech život, teď ale nezbývá než se ptát, co bude dál? Zatímco někteří odvážně tvrdí, že jeho výhra ukončila kampaň Me Too, co bude s kariérou obou herců, se uvidí až poté, co opět stanou na filmových plátnech. Během špinavého procesu, kdy se pralo prádlo na veřejnosti, od nich dali režiséři ruce pryč. Jenže Johnny má už teď prý na dvacet rozpracovaných hereckých projektů a vrátit by se měl i do Pirátů z Karibiku. Kdo ale zaměstná Amber Heard (36)? Někdo prý bude muset.

  Vypadá to, že Johnny Depp teď v Hollywoodu půjde z filmu do filmu, snímek, v němž se ukáže vůbec poprvé od procesu, bude vydělávat už jen kvůli jeho přítomnosti mnohem více, než by bylo běžné. Myslí si to alespoň editor časopisu Variety Clayton Davis, který je odborníkem na filmy a udílení cen od Oscarů až po Emmy. Depp není jediný, koho nějaký skandál o kariéru nepřipraví, vzpomeňme na Mela Gibsona či Romana Polanského.

  Naopak poté, co Depp přišel o roli v Pirátech z Karibiku i ve Fantastických zvířatech, byla jedinou možností, jak se na plátna vrátit, výhra soudu nad Amber Heard. Jinak by si zřejmě ve velkých hollywoodských filmech už ani neškrtl. A jak známe Američany, je dost možné, že za svůj příští počin dostane s velkou pompou i nějakou sošku. Pokud by se jednalo o PR, bylo by doslova geniální.

  Kromě toho herec nikdy neztratil ani obří základnu loajálních fanoušků, ostatně 86 procent z nich si podle výzkumu společnosti Spotted Media přálo, aby v hraní pokračoval, a to nehledě na výsledek soudu proti Amber. To pro Heard hlasovalo v tomto ohledu méně než 50 procent jejích fanoušků.

  „Johnny Depp je stále extrémně najímatelný, najmout Amber Heard bude riskantní, s nejistým výsledkem, už kvůli strmému poklesu její popularity, jehož svědky jsme byli od začátku procesu,“ uvedla výkonná ředitelka společnosti Spotted Media Janet Comenosová, která výzkum dělala i pro filmové producenty, jež pochopitelně výsledek ankety zajímal.

  Zajímavé je, že Deppovi klesala kariéra už před rozvodem, objevily se stížnosti na jeho neprofesionalitu na place i hodinová zpoždění na natáčení.

  „Řekla jsem mu, že tohle musí přestat,“ vyjádřila se jeho bývalá asistentka Tracey Jacobsová.

  A Depp se navíc objevil v pár filmech, které si zrovna dobře nevedly (Temné stíny nebo Transcendence), kritici je označili přímo za propadáky.

  Depp má aktuálně v plánu kolem dvaceti filmových projektů, kolik z nich je aktivních, není jisté.

  Aktuálně dabuje animovanou postavičku k seriálu Puffins Impossible, hrát má i ve francouzské dramatu Jeanne du Barry, kde ztvární Ludvíka XV. O velkém návratu na hollywoodská plátna ale informace zatím nejsou.

  Johnny Depp jako Jack Sparrow

  Aquaman, 2018

  Studio Disney by mu ale mohlo navrátit roli Jacka Sparrowa.

  „Věřím, že po tomto výsledku bude Johnny opět součástí Pirátů,“ sdělil bývalý výkonný ředitel společnosti Disney magazínu People.

  Zajímavé je, že se objevují zvěsti o tom, že Hollywood nekončí ani pro Amber.

  Podle odborníků si už ale k velké roli „nepřičichne“, dá se prý očekávat, že si zahraje nějakou vedlejší roli. Hlavně kvůli tomu, že je žena. Kdyby se tak nestalo, mohlo by celé Me Too i s Hollywoodem vypadat až příliš pokrytecky, neboť by se měl dát ženě prostor pro nový začátek. To alespoň tvrdí filmoví hollywoodští odborníci.

  Heard se má ukázat ve snímku Aquaman and the Lost Kingdom, její role má být ale značně proškrtaná. Před zahájením soudu Heard dokončila film V ohni z 19. století, datum jeho premiéry je ale neznámé.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

  Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

  Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

  Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 7. července 2022, svátek má Bohuslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz