Pátek 1. března 2024, svátek má Bedřich

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Jitka Zelenková o mužích: Zamilovávám se ráda a často, ale chlapi se mě bojí

  Zpěvačka Jitka Zelenková (68) byla a je pořádný živel. Nikdy se s nikým moc nepárala, žila naplno a nechtěla se podvolit žádnému muži, který prošel jejím životem. Na druhou stranu ale Expresu přiznala, že jí láska chybí a dovedla by si představit vedle sebe toho vysněného prince. Co všechno na sebe ještě oblíbená zpěvačka práskla?

  Se zpěvačkou Jitkou Zelenkovou se Expres setkal ve Studiu Ypsilon, kde měla po interview vystupovat. Byla plná energie, smála se na celé kolo a bylo poznat, že má opravdu co říct. A to nejvíce, co se oblasti milostné týče.

  I když je zpěvačka sama a stále nepotkala toho osudového muže, jehož by si vzala, nestěžuje si, užívá si života plnými doušky, co to jen jde.

  „Nikdy nevíte, jak tu dlouho budete, chci si život užít naplno a to také dělám. A že nikoho teď nemám? Chybí mi láska, to nebudu říkat, že ne, ale na druhou stranu se dokážu o sebe postarat a neumím se podřídit jinému. Proto o sobě říkám, že nejsem vztahový typ,“ rozpovídala se zpěvačka.

  Ta v minulosti prožila velmi vášnivý románek se skladatelem Ladislavem Štaidlem, který jí před lety zlomil srdce, když si vybral Ivetu Bartošovou.

  „Na Láďu ráda vzpomínám, vím, že se toho o nás hodně napovídalo. Ale teď jsou z nás přátelé, kteří se sice nevídají každý den, ale když se vidíme, tak to stojí za to. Jen on už utekl ze showbyznysu a měl k tomu své důvody. Jinak je to opravdu muž, který mě dokáže svým sarkastickým humorem rozesmát,“ pokračovala Jitka ve vyprávění.

  Jitka se nebála žádné otázky.

  Bohužel ani teď se jí v lásce nedaří. Ale sama přiznává, že je to i kvůli tomu, že si nechce nikoho pustit k tělu. Bojí se totiž zklamání.

  „Já se zamilovávám ráda a často, ale teď u mě lásku nehledejte. Já jsem děsně opatrná. Už nejsem nejmladší a dávám si předem pozor. Prostě do ničeho už nechci skočit po hlavě, protože mé srdce už by to nemuselo ustát. Dřív jsem to brala sportovně, ale teď se bojím,“ dodala s nadhledem Jitka, která je radši sama, než aby se spálila.

  S jejím temperamentem to má ještě o to těžší, protože muži nemusí její dominanci vydýchat a možná se i cítí méně chlapsky, když se jim nechce v ničem podřídit. 

  V lásce se zpěvačce bohužel nikdy moc nedařilo.

  „Já jsem prostě takový vůdčí typ a mě se muži spíše bojí, protože nemám ráda kompromisy, neumím je dělat. A to je samozřejmě jeden z kamenů úrazu, proč jsem se nikdy nevdala. Ale já po tom asi nikdy ani netoužila,“ uzavřela vyprávění Jitka Zelenková.

  Ta je tolik pracovně vytížená, že občas zapomene, že je sama, protože je v obležení své kapely, kamarádů a fanoušků. A pak si opuštěně nepřipadá. 

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 13:19 pondělí 30. září 2019. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   15
  • Trapas
   15
  • Super
   13
  • Sladký
   12
  • Tvl
   12
  • Cože
   9
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...