Pátek 1. března 2024, svátek má Bedřich

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

  Zelenková oslavila v červnu 67. narozeniny. Vypadá báječně. | foto: Profimedia.cz

  Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno. Po velkém zklamání už nikdy neuvěřila sladkým slovíčkům ani slibům o společné budoucnosti. Teď toho možná ale lituje. Sympatická Jitka totiž zůstala ve stáří úplně sama. Kdo jí tolik zlomil srdce, že už se nedokázala zamilovat?

  Bývala to vyhlášená krasavice, po které muži toužili. Měla nejen smyslný hlas, ale takovou tu živočišnost, kterou chlapi zbožňovali. Jenže Jitka Zelenková neviděla, neslyšela, měla oči jen pro jednoho – pro Ladislava Štaidla (73)!

  Do hudebníka byla zamilovaná natolik, že by za něj položila i život. Myslela si, že je to opravdu ta pravá láska, která vydrží na celý život. Ona také trvala, ale do té doby, než se jim do cesty postavila jiná a mladší žena.

  „V roce 1986 za mnou přišel tehdejší manažer Ivety Bartošové s tím, že Iveta chce opustit Kroky Františka Janečka, má ráda moje písničky a chce změnu. Poslala jsem je za Láďou Štaidlem. Do toho se zapojila agentura Pragokoncert. Iveta v té době začala chodit se zpěvákem Michalem Penkem a přišli s tím, že by chtěli, abychom udělali program ve třech,“ vyprávěla Zelenková.

  Ta v té době nechtěla přijít o svou sólovou kariéru, proto si postavila hlavu, což se Štaidlovi nelíbilo. Nebyl zvyklý, že mu zpěvačky odporovaly. Spíše mu vše odkývaly a chtěly se za každou cenu dostat do jeho přízně. Ale v tom byla Jitka jiná.

  „Rozešli jsme se jak pracovně, tak soukromě. I když to slovo rozchod nerada používám,“ prozradila Zelenková s tím, že on byl tehdy ženatý a měl rodinu. „Špatně se mi o tom mluví s ohledem na jeho soukromí, ale on sám se tím netají, takže o tom teď, po letech, mluvit můžu,“ prozradila nezapomenutelná zpěvačka.

  „Tehdy sehrála roli jeho mužská ješitnost a to, že on o všem rozhoduje. Ale rozhodně to nemá souvislost s jeho následným vztahem s Ivetou Bartošovou. Byla jsem od kapely už rok pryč, než spolu začali chodit,“ objasnila. 

  Jitka Zelenková se dlouhé roky nebavila s Ladislavem Štaidlem.

  „Vím, že jsem tehdy udělala dobře. Ale s Láďou jsme spolu dlouho nemluvili, dobrých deset let,“ dodala. 

  Myslela si, že to celé překonala, že to navždy zůstane jen v jejích vzpomínkách a pozná opravdu toho pravého. Jenže to ještě netušila, jak dlouho měla to zklamání od Štaidla pod kůží. Nedokázala se s tím smířit, už mužům nevěřila. Žádného si nepustila k tělu.

  Až teď na „stará kolena“ si uvědomila, jakou strašnou chybu udělala, že se už nedokázala otevřít lásce. Poté, co jí zemřela milovaná maminka, zůstala na tomto světě úplně sama. Bez manžela, dětí, vnoučat. Přitom by po tom teď tolik toužila.

  Naštěstí má ale pořád hodně práce, která jí zaměstnává mysl, spoustu přátel okolo, kteří jí dávají zapomenout na tu obrovskou samotu, co ji tíží.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 13:19 neděle 16. června 2019. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   29
  • Super
   17
  • Tvl
   17
  • Haha
   12
  • Cože
   10
  • Sladký
   8
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...