Jitka Zelenková pro Expres: Muži mě rozmazlovali, nejhezčí dárek mi dal Gott

15. března

Jitka s Karlem mají velmi blízký vztah. | foto: Profimedia.cz

I když zpěvačce Jitce Zelenkové (68) táhne na sedmdesát, na jejím elánu a šarmu jí to neubírá. Zpívá, raduje se ze života a vzpomíná na to, jak jí muži nadbíhali. Dokonce se jí klaněl i Mistr Karel Gott (79), který měl pro Jitku pořádnou slabost. Čím se ji snažil získat?

Usměvavá zpěvačka Jitka Zelenková zůstala na „stará kolena“ sama, ale rozhodně si nestěžuje. O zájem mužů nikdy neměla nouzi a moc dobře si pamatuje, jak jí nadbíhali i slavní fešáci.

O tom, že byla zamilovaná do Ladislava Štaidla (74), se už dávno ví. Skladatel ji opustil kvůli zpěvačce Ivetě Bartošové, která před pěti lety spáchala sebevraždu.

Sice to dlouho nemohla překousnout a na muže kvůli tomu načas zanevřela, o ctitele neměla nouzi. Její exotický vzhled dokonce zlákal i slavného Karla Gotta.

„Od mužů jsem dostávala spousty darů, především květiny, až jsem je neměla kam dávat. U mě vždycky uschly, protože v mém bytě nejsou dobré klimatické podmínky,“ rozpovídala se pro Expres Zelenková, kterou jsme potkali na otevření výstavy orchidejí v pražské botanické zahradě.

Největší radost ale měla z květiny, kterou dostala od Karla Gotta, vzpomíná na ni dodnes. Žádný pugét jí takovou radost neudělal.

„Karel mě moc dobře znal a věděl, co mám ráda. Ale i tak mě překvapilo, jak moc se mi trefil do vkusu. Nechal mi poslat luční kvítí, které vypadalo nádherně. Rozhodně to byl ten nejhezčí dárek,“ řekla zpěvačka.

Jitka s Karlem mají velmi blízký vztah.

Jitka s Karlem mají velmi blízký vztah.

Ta nikdy nepotvrdila, že by je s Gottem pojilo něco více než přátelství, ale i vrabci na střeše si cvrlikali, že to mezi nimi jiskřilo.

Jenže Karel se nakonec oženil a Jitka zůstala sama. Svou samotu zahání prací a vypadá to, že se jí to daří.

Vypadá fantasticky a kamkoliv přijde, má úsměv na rtech a těžko byste na ní poznali, že byla kvůli mužům kdy zlomená.

Fotogalerie

Anketa

Jitka Zelenková pro Expres: Muži mě rozmazlovali, nejhezčí dárek mi dal Gott

Super 13
Tvl 7
Komentáře