jít naiDNES.cz

Ženy, vezměte si příklad z Jitky Schneiderové: Herečka stárne s grácií a bez plastik

Co se módy týče, Jitka Schneiderová nikdy nezklame. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Jako jedna z mála hereček se Jitka Schneiderová (46) snaží vyhýbat různým estetickým úpravám a plastickým operacím, jimž už dávno i mladší kolegyně podlehly. Jak bylo vidět i na filmovém festivalu v Karlových Varech, sázka na přirozenost herečce vychází na jedničku. Byla rozhodně jednou z největších koček červeného koberce, která může konkurovat i hvězdné Julianne Moore (58).

Krásná herečka Jitka Schneiderová jako každý rok nemohla chybět na filmovém festivalu, kde si užívala veškerou pozornost, nejvíce pak na červeném koberci, kde dosahovala vzhledu hollywoodských hvězd. 

I hollywoodská hvězda Julianne Moore mohla blednout závistí při pohledu na Češku, která nepodlehla trendu plastických operací a umí stárnout s grácií. Možná si Jitka vzala příklad právě u Julianne, jež se také může chlubit tím, že jí estetické zákroky nic neříkají.

Třeba si o tom holky i po zahájení festivalu popovídaly, protože jsou jedny z mála, jež nemají zvětšené rty, velká prsa, napíchané tváře botoxem, a přesto vypadají skvěle. Ony prostě vědí, že není nad přirozenost, která teď doslova frčí.

Jitka Schneiderová na karlovarském festivalu střídala jedny šaty za druhými, vždy měla dokonalý styling a místo drahých šperků vedle sebe měla ten největší poklad: partnera Lukáše.

Ženy, vezměte si příklad z Jitky, která vypadá lépe než před lety, a to bez zbytečných a bolestivých zákroků. 

Něžné pohlaví je totiž nejhezčí ve vší přirozenosti. A to se i mužům líbí více než nějaké plastické figuríny. 

Fotogalerie


Komentáře