jít naiDNES.cz

Jak si vede Nováčková se svým YouTube kanálem? Upletla jsem si na sebe bič!

Jitka Nováčková přiznala, že mít Youtube je těžší, než si myslela. | foto: Youtube.com, Profimedia.cz

Modelka Jitka Nováčková (25) si ke svým pětadvacátým narozeninám nadělila kanál na YouTube, kde monitoruje své dny, předává fanouškům rady a ukazuje jim život za oponou. Jenže nyní přiznává, že si všechno malovala daleko snadnější. Být vlogerkou rozhodně podle ní není lehké!

Nedávno se Jitka Nováčková zařadila k mladé generaci a založila svůj první kanál na YouTube. Jejím cílem bylo fanoušky pozvat do svého života, ukázat jim zákulisí své práce a pobavit je nebo jim poradit. Jak ale dlouhonohá kráska pro Expres.cz přiznala, upletla si na sebe spíš bič.

„No, není to tak snadné, jak jsem si na začátku myslela, že bude. Nejtěžší je pro mě asi samotné natáčení, protože často zapomínám natáčet plno věcí a pak u stříhání mi chybí a nadávám si,“ svěřila se nám Nováčková, která má většinou den nabitý od rána do noci.

„Jsem živel a nestojím na místě. O to je to horší. Stříhání a obecně natáčení zabere spoustu času. Takže jsem trochu slevila z pravidelnosti a například přes prázdniny nebudu počet videí tolik řešit,“ prozradila nám své záměry s novým kanálem.

Nicméně ví, že ji YouTube velmi baví a nerada by někoho zklamala. „Je to věc, která mě fakt baví a je super. Jsem blíž lidem, které zajímám, a zpětně mohu sledovat své zážitky. Tak jen doufám, že se zlepším v tom natáčení,“ dodala.

Nováčková se do YouTube sice pustila s chutí, ale zapomněla, že videa vyžadují spoustu času, kterého má už tak velmi málo. Bude tedy muset ubrat na počtu a natáčet jen ty nejklíčovější věci. Což je možná z jedné strany škoda, z té druhé se ale fanoušci nedočkají poloviční práce.

Tak či onak si myslíme, že na začátečníka si Nováčková vede velmi dobře.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 14. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  15
 • Haha
  13
 • Super
  9
 • Cože
  9
 • Trapas
  6
 • Sladký
  6
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře