jít naiDNES.cz

Jitka Nováčková: „Slyšela jsem, že vypadám jak po botoxu!“

Jitka nosí rovnátka. | foto: Profimedia.cz

Modelka Jitka Nováčková (25) se ve svých pětadvaceti letech rozhodla zkrášlit se. Nechala si dát rovnátka, kvůli kterým si trochu šlape na jazyk. Nemůže to ohrozit její práci?

Modelka Jitka Nováčková je velký dříč. Když nechodí přehlídky, moderuje nebo fotí. Teď se však rozhodla pro krok, který by její práci mohl ohrozit. Nechala si nasadit rovnátka, kvůli kterým vypadá trochu jinak a lehce si šlape na jazyk.

„Zatím to nikomu nevadilo, navíc jsou průhledná, takže si toho málokdo všimne,“ řekla nám krásná Nováčková s tím, že ačkoli rovnátka nutně nepotřebovala, rozhodla se pro ně, aby si připadala lépe.

„To jsem celá já, musím mít všechno dokonalé,“ zasmála se. Jejímu příteli navíc tato drobná „vada“ na kráse nevadí. „Je s tím v pohodě,“ řekla nám.

Jitka s rovnátky.

Jitka s rovnátky.

My však musíme podotknout, že jí rovnátka lehce změnila výraz ve tváři. Především když má Jitka zavřená ústa. „Slyšela jsem, že prý vypadám jak po botoxu,“ uzavřela s tím, že k takovým změnám se naštěstí nechystá.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:18 19. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Tvl
  9
 • Trapas
  8
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
 • Haha
  5
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře