jít naiDNES.cz

Nejpilnější misska Jitka Nováčková: Ostatní holky čekají na prince, ona dře

Jitka Nováčková nemá o pracovní nabídky nouzi. | foto: Instagram Jitky Nováčkové

Misska, která skutečně pracuje, tohle označení by si zasloužila Česká Miss 2011 Jitka Nováčková. Zatímco většina jejich předchůdkyň a nástupkyň jen čeká na prince na bílém koni, který by je zaopatřil, ona tvrdě dře na své kariéře.

Událost sezóny, na kterou se přítomné dámy připravovaly dlouhé týdny, to je Česko-Slovenský ples v Obecním domě , který po Plesu v Opeře převzal tento post. Na něj dorazila i bývalá miss Jitka Nováčková, která se musela cítit jako Popelka, na honosnou akci se chystala jenom pouhou hodinu.

Neměla totiž vůbec čas. Ještě v sobotu odpoledne byla pracovně ve Stuttgartu. „Odlétala jsem ve tři odpoledne ze Stuttgartu a přes Frankfurt jsem letěla do Prahy. Vlasy jsem si dělala na hotelu, ze Stuttgartu do Frankfurtu jsem se malovala, protože jsem nechtěla dělat ostudu před Čechy, kteří by mě mohli znát,“ vysvětlila Nováčková, která je celkově hodně rozlítaná.

Mám stálé klienty, kteří si mě bookují pořád dokola, což je fajn. Jsem komerční obličej a točím reklamy, na což je Německo ideální,“ svěřila se nám kráska.

Její klienti, pro něž Nováčková pracuje, ale rozhodně nejsou bezejmenní. Nejčastěji je to Hugo Boss, pro kterého dělám fitting modelku, tam jsem každý měsíc čtyřikrát na dva až tři dny,“ říká Nováčková. Na fitting modelce se zkouší a upravují šaty. „Pak dělám vyloženě reklamy. Teď nově bude na prací potřeby, předtím na tělovou kosmetiku. Je jich mnoho,“ pochlubila se Jitka.

Pořád někde jsem, na muže nemám čas

Úspěch si bere ale svou daň, Nováčková totiž strádá po partnerské stránce. „Na soukromý život nemám prostor. Zjistila jsem, že by teď se mnou bylo velmi těžké žití. Jedu si totiž sólo dráhu,“ říká Jitka, která partnera měla, ale rozešli se.

Prý to ale nebylo kvůli její pracovní vytíženosti. „Ke konci jsme spolu již nebyli šťastní,“ posteskla si kráska, která kupodivu nedostává jenom modelingové zakázky, ale jako spolumoderátorku poslední řady SuperStar si ji objednávají i na moderování.

Jitka je k sobě ale velmi kritická. Nemyslím si, že bych byla nějaká skvělá moderátorka, malé akce ale zvládám. Nabídky mi chodí, přijímám je, ale není to pro mě priorita,“ dodala bývalá misska.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:31 21. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Trapas
  10
 • Haha
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře