jít naiDNES.cz

Čvančarová, Hanychová, Faltýnová...Jak se změnily za 10 let? Je to docela šok

Na první pohled je vidět, kde po deseti letech rozkvetla kdo naopak uvadá. | foto: Profimedia.cz

Čas je neúprosná služebná a pokud máte za to, že světu vládne nespravedlnost, vzpomeňte na to, že časomíra doběhne každého bez rozdílu. A tady je důkaz! Vybrali jsme pro vás 5 českých celebrit, na kterých se poslední desetiletí neodvratně podepsalo. Podívejte se!

1.Taťána Kuchařová (28)

Snad nikdo nezapomene na ten osudný rok, kdy mladinká česká diva vyhrála titul Miss České republiky a následně triumfovala i na na mezinárodní soutěži krásy a vybojovala světový titul Miss World. Psal se rok 2006.

Taťána Kuchařová

Taťána Kuchařová

Od té doby Taťána zdobí samý vrchol českého šoubyznysu, podílí se na mnoha charitativních projektech a svoji popularitu znásobila také vztahem s českým hudebníkem a univerzálním umělcem Ondřejem Brzobohatým, se kterým randí od roku 2013.

Kuchařová je už několik let terčem spekulací, že prodělala začátkem své kariéry změny například v podobě plastiky nosu nebo nafouknutí rtů, které dodnes zarytě odmítá. No řekněte. Poznali byste ji?

2.Petra Faltýnová (38)

V roce 2006 chodila s legendárním hokejovým útočníkem Martinem Ručinským, kterého si měla dokonce vzít. Ke svatbě však nakonec nedošlo. Svou roli v rozpadu jejich vztahu údajně sehrála nevěra z obou stran.

Petra Faltýnová

Petra Faltýnová

V té době působila pětadvacetiletá Petra ještě jako holčička. Jak je tomu dnes?

Petra Faltýnová v roce 2006 a dnes.

Petra Faltýnová v roce 2006 a dnes.

Figuru má sice pořád ještě parádní, ale ty vrásky? Sešlá tvář, zapadlé oči, unavená pleť. Takhle vypadá člověk, co vykouří krabičku cigaret denně. No, žádná hitparáda.

3.Jitka Čvančarová (38)

Za poslední desetiletí se dosti proměnila i božská Jitka Čvančarová. Herečka, připomínající slovanské bohyně plodnosti a múza kyprých tvarů za ta léta výrazně zženštěla.

Sexbomba Jitka Čvančarová. Už v roce 2006 byla neskutečná kost.

Sexbomba Jitka Čvančarová. Už v roce 2006 byla neskutečná kost.

Ačkoli už se svým věkem blíží ke čtyřicítce, vypadá stále skvěle a stárne s grácií. Tady je důkaz, že kdo umí vrásky nosit, tomu na kráse rozhodně neuškodí. Jen ta kila jí tam trochu haprují.

Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová

4.Tatiana Vilhelmová (37)

O Tatianě Vilhelmové je známo, že není od přírody prvoplánová krasavice.

To dokazuje snímek z roku 2006, kdy ještě tvořila pár se svým tehdejším manželem Petrem Čechákem, s nímž se rozvedla z roce 2013 a vyměnila ho za sexy kolouška Vojtu Dyka.

Tatiana Vilhelmová není od přírody krasavice.

Tatiana Vilhelmová není od přírody krasavice.

Ačkoli už Vilhelmová není zrovna ranní rosa, s věkem nabírá na vkusu.

Za ta léta se dokázala přenést přes nepřízeň přírody a v současné době se ukazuje světu ve světle šmrncovní elegantní dámy. Vypadá lépe, než kdy dřív.

Tatiana Vilhelmová

Tatiana Vilhelmová

5.Agáta Prachařová (31)

Naší poslední vyvolenou se stala Agáta Prachařová. Známá česká skandalistka, modelka a moderátorka se za ta léta v šoubyznysu hodně změnila.

Poznáváte Agátu za mlada?

Poznáváte Agátu za mlada?

V roce 2006 se stala čerstvou jednadvacítkou a při pohledu na archivní snímky z předmětných let se neubráníte dojmu dětského vzezření.

Zkušenosti, postavení, ani léta se na ni ještě podepsat nestihla, a tak z Agáty čišela čistá a přirozená krása.

Agáta Hanychová Prachařová

Agáta Hanychová Prachařová

Dnes nám dcera Veroniky Žilkové poněkud vyzrála. Nezkušenost vystřídala protřelost a přirozenost dokonalý make-up. Vypadá však báječně. Uvidíme, jak tomu bude za dalších 10 let.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 26. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  361
 • Super
  97
 • Tvl
  85
 • Haha
  63
 • Cože
  62
 • Sladký
  30
Komentáře