jít naiDNES.cz

Rafinovaná lvice Čvančarová: Je těhotná a zároveň ohromuje štíhlým pasem

Dost záleží na tom, co si Jitka oblékne. Umí uchvátit, ale i negativně šokovat. | foto: Instagram Jitky Čvančarové

Již dnes večer se rozhodne, kteří z nominovaných herců si letos za svůj výkon odnesou sošku Českého lva. Už teď je ale jasné, kdo bude lvicí večera, ačkoliv nemá nominaci. Pohledy všech přítomných se budou bezesporu upínat na Jitku Čvančarovou, která nejenže překvapuje svou štíhlou postavou, ale i informacemi o těhotenství!

Jitka Čvančarová je přírodní úkaz. Zřejmé to bylo i první dva dny loňského karlovarského filmového festivalu. Zatímco první den na červeném koberci všechny přítomné šokovala svou buclatou a ze šatů vytékající postavou, druhý den ze sebe udělala sexy dračici, ze které přítomní pánové nemohli spustit zrak.

A zrovna ve chvíli, kdy se médii prohnala informace o jejím druhém těhotenství, Čvančarová na svém instagramovém účtu zveřejnila několik stylizovaných snímků, které nafotila v Paříži pro magazín Marianne, kde v březnovém čísle vyšel její rozhovor. Nutno říct, že podle fotek by málokdo usuzoval, že je v požehnaném stavu.

O tom, že Jitka patří k nejtalentovanějším a nejobsazovanějším herečkám své generace, a také k těm nejkrásnějším, není sporu. Jako plnokrevná žena před čtyřicítkou je často v hledáčku lidí, kteří si myslí, že je správné posuzovat její kvality podle čísla konfekční velikosti. V minulosti byla Jitka opakovaně kritizována „maloměšťáckým“ okem, že je tlustá a pro své herecké kolegy je „nejtěžší scénou“.

Pravda, Jitka se někdy hůř oblékne či nezvolí vhodné šaty s dekoltem. Jindy naopak překvapí střízlivým a elegantním outfitem, jímž všem vytře zrak jeho jednoduchostí a rafinovaností. Každopádně Jitka Čvančarová patří mezi „lvice“ české kinematografie a je ozdobou a ikonou každé významné společenské akce. A my v redakci se těšíme, jaká dnes bude večer na slavnostním předávání Českých lvů, kam ji doprovodí její manžel Petr Čadek. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:35 8. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Super
  15
 • Haha
  14
 • Sladký
  12
 • Cože
  11
 • Tvl
  7
Komentáře