Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Bývalá Miss schytává kritiku za fotku na instagramu. Podle fanoušků je to vulgární

  Jitka Boho ukázala na svém instagramu svoji skvělou postavu | foto: Instagram

  Zpěvačka a bývalá Miss Jitka Boho (32) na svých sociálních sítích ukázala fotky z dovolené. To že vypadá skvěle rozhodně nemusí nikomu dokazovat, každopádně názory na fotku byly dost rozdílné.

  Dvojnásobná mamka sdílela na svém instagramu sexy fotku v bikinách a sdílela jak si takovou skvělou figuru udržuje. Dokonce poukázala na své tetování, které má přímo pod hrudníkem a prý ho vůbec nelituje.

  „Aspoň se snažím 3x denně cvičit. Dřepy, ale i posilování na břicho. A jídlo? I když je sebevětší výběr na snídani, sáhnu stejně po chlebu a másle… Už jiná nebudu, miluju máslo!“ svěřila se Jitka Boho na svém instagramu. K příspěvku dodala, že relax není nejspíš nic pro ni, chybí ji práce a to klidně i ta domácí.

  Když tak na to koukám, svého tetování nelituju…a upřímně, já jsem asi fakt divná, první den dovolené a mně chybí práce, klidně i ta domácí, vysávání, vytírání, vše…tohle bylo 10 minut relax na lehátku, když Tedík spinká…udělat “hezkou fotku”….Ale aspoň se snažím 3x denně cvičit Dřepy, ale i posilování na břicho. A jídlo? I když je sebevětší vývěr na snídani, sáhnu stejně po chlebu a másle…Už jiná nebudu….miluju máslo! Ale o to víc pak člověk musí cvičit…no jo…po 30. už to nejde tak snadno! #chvilirelax #pardnidovolena #zateplem

  18. března 2024 v 13:05, příspěvek archivován: 22. března 2024 v 13:23

  Podle některých lidí je fotka velice vulgární: „Ten spodní díl plavek je dost vulgární. Jste krásná žena a klobouk dolů před tím, jak na sobě makáte, ale...“ to byl například jeden z komentářů. Někteří lidé už tak hezká slova nenapsala. Nenávistné připomínky stejně převálcovala vlna komplimentů, jak na plavky, tak na její božskou figuru.

  Zeptali jsme se ji, co na takové komentáře říká ona sama. „ Já to moc neřeším a myslím, že to vulgární není, možná jen tím úhlem fotky. Vždy si hlídám, aby to bylo v pořádku a nebylo nic vidět. Na druhou stranu, když vidím co tady ženy nosí, tak si myslím že jsem úplně v pohodě. Další věc je, že jsem zvyklá předvádět i prádlo před lidmi, kdysi díky Miss to bylo běžné, takže bych to vůbec neřešila.“

  Fotogalerie