jít naiDNES.cz

Slovní přestřelka mezi Vilhelmovou a Jitkou Boho: Řekly jsme si svoje

Jitka Boho se pro Expres.cz vyjádřila k nedorozumění před kamerami. | foto: Michal Šula / MAFRA / Profimedia, Profimedia.cz

V show Tvoje tvář má známý hlas začíná být dusno! Přímo před diváky, kolegy a kamerami si Jitka Boho (25) a Tatiana Vilhelmová (39) vyměnily nejapné poznámky. Podle slov modelky celé nedorozumění mělo dohru i v zákulisí. Co ke známé herečce Česká Miss 2010 řekla?

V sobotu večer se na televizních obrazovkách opět objevila show Tvoje tvář má známý hlas. Do poroty zasedla coby vítězka předchozí řady Tatiana Vilhelmová, která je vcelku kritická. Na účet jedné ze soutěžících Jitky Boho dokonce pronesla, že ji vůbec nezná.

To si však modelka nedala líbit a ihned vyhrkla: „Já tebe také ne,“ načež celý sál propukl v smích. Mezi oběma dámami to tedy zaskřípalo ihned na začátku. A proto jsme pohlednou modelku kontaktovali, aby se k celé věci vyjádřila.

„Šlo jen o nedorozumění. Myslela jsem to tak, že paní Vilhelmovou neznám osobně, určitě to neměla být urážka. Opravdu ji neznám, proto nevím, proč bych na ni útočila,“ sdělila nám Česká Miss 2010.

Přestože šlo jen o nedorozumění, dámy si vše vyříkaly v zákulisí. „Potom jsme si ujasnily, jak jsem to myslela. Já jí vysvětlila, že jsem to myslela tak, že ji neznám osobně,“ řekla dále Boho, která se na herečku za poznámku nezlobí.


„Na to, že mě lidé neznají, jsem zvyklá. Nejsem osobnost takového rozsahu jako paní Vilhelmová,“ dodala s úsměvem a ujistila nás, že zášť mezi nimi není. „Je to jen zbytečně nafouklé. Jsme v pohodě,“ uzavřela.

Tak uvidíme, jak se k sobě dvě veřejně známé brunetky budou chovat dál.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:05 3. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  43
 • Haha
  27
 • Super
  24
 • Tvl
  17
 • Cože
  16
 • Sladký
  7
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat