Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Obavy z nejhoršího, nález z urologie: Jitka Boho o strachu Vojty Drahokoupila

  Jitka Boho (32) promluvila o zdravotním stavu svého muzikálového kolegy Vojty Drahokoupila (28). Tomu zjistili na urologii nález v blízkosti pohlavního orgánu. Zpěvák už myslel na nejhorší, o svoje obavy se podělil i s Jitkou. Představitelka krásné Heleny v muzikálu Troja vysekla Vojtovi poklonu za to, že se o svých zdravotních potížích nebojí mluvit veřejně.

  Jitku Boho jsme potkali na představení nových kosmetických produktů Anna Brandejs, akci krásná modelka moderovala. Ta aktuálně exceluje na divadle, v muzikálu Troja se po boku Vojty Drahokoupila ujala role Heleny.

  My se s Jitkou bavili právě i o spolupráci s Vojtou, tomu totiž zjistili lékaři před několika měsíci nález v blízkosti pohlavního orgánu. Zpěvák přiznal, že se bál toho nejhoršího. Zdravotní problémy před veřejností tajil, s něčím se svěřil ale právě svým hereckým kolegům z muzikálu.

  „Něco naznačoval, říkal mi, že z toho měl strach. Jsem ráda, že o tom mluví veřejně, protože to je citlivé téma – hlavně pro kluky. Takže za to, Vojto, děkuju. Podpoří i ty mladé, kteří si myslí, že se jich to netýká, ale ta doba o tom věku není, prevence je strašně důležitá. Další detaily neznám,“ uvedla Jitka Boho pro Expres.

  Marcus Tran a Vojtěch Drahokoupil

  „Před osmi měsíci mi v těle našli nález, který většinou u kluků v mém věku znamená predikci toho nejhoršího onemocnění. Snažil jsem se na to nemyslet,“ přiznal zpěvák s tím, že se obyčejné vyšetření na urologii pro něj obrátilo v noční můru. Naštěstí jen na chvíli. Nakonec se totiž ukázalo, že je Vojta naprosto v pořádku.

  Jitka Boho jako Helena Trojská

  „Zahoďte všechny obavy ohledně onemocnění z hlavy, jste zdravej a máte to pěkný,“ sdělila Vojtovi, který už se bál rakoviny, při poslední prohlídce doktorka. Drahokoupil ztvárňuje v muzikálu Troja prince Parida, který je Heleninou krásou posedlý. Diváci ovšem vyzdvihují pěvecky hlavně Boho.

  „To jsem ráda, moc se na recenze nedívám, bojím se toho. Četla jsem jednu, ale záleží hlavně na lidech a vyprodáno je až do května,“ dodala Jitka Boho.

  Fotogalerie