jít naiDNES.cz

Favoritka Tváře Jitka Boho o zákulisí show: Uplácíme se, nejvíc Gondík!

Jitka Boho zpívala Beyoncé. | foto: TV Nova

Modelka Jitka Boho (25) válí! V show Tvoje tvář má známý hlas dokazuje, že se narodila nejen krásná, ale také talentovaná. Jaká je podle ní tentokrát v show parta a jde jí o vítězství? To prozradila Expres.cz!

Modelka Jitka Boho je součástí další řady Tvoje tvář má známý hlas. A ačkoli se proslavila díky soutěži krásy Česká Miss, posledních pár let se věnuje muzice. Se svým mužem Lukášem dělají na autorských písních, vystupují po Česku a natáčí videoklipy.

O tom, že modelka umí zpívat, tedy veřejnost už nějaký ten pátek ví. Že se však modelka stane jednou z nejsilnějších hráček nové řady zábavného pořadu, ale nikdo nečekal.

Už během prvního dílu Jitka ukázala, že má slušný hlasový rozsah a jako Marilyn Manson dokázala, že jí jde nejen zpěv, ale i herectví. Boho je zkrátka velmi motivovaná, a proto jsme ji vyzpovídali, jak tuto řadu vnímá.

Jitko, jdete po vítězství?

Já to neberu příliš jako soutěž. Vím jen, že chci do každého čísla dát maximum. Někdy je mi interpret blíž a někdy danou píseň ani neznám. Ale o tom to je, jít za své hranice!

Jaký máte vztah k ostatním soutěžícím?

My jsme opravdu skvělá parta. Myslím, že osud chtěl, abychom se všichni potkali. Každý má v sobě totiž něco jedinečného. Já osobně musím říct, že od každého se učím něco nového. Podporujeme se navzájem. Dokonce jsme si vyzdobili společnou šatnu, děláme si dobrůtky, především tedy Dáda Gondík, který je v tomhle ohledu nepřekonatelný!

Co říkáte na porotu?

Porota je ve skvělém složení. Od profesionálního muzikanta Janka Ledeckého po skvělého herce Aleše Hamu. Tak nějak zvlášť stojí Jakub Kohák, který je prostě neskutečný komik. Dohromady tvoří výbornou trojici a jsem za to ráda. Vždy jsou na nás milí a shovívaví. A protože si už každý prošel minimálně jedním vystoupením v Tváři, ví, že to není úplně jednoduché.

Není pro vás show vzhledem k mateřství náročná?

Přípravy byly a jsou náročné. A bude hůř! Jako každý ze soutěžících mám i já povinnosti. Kromě péče o rodinu a domácnost mám také koncerty a vystupování mimo show, takže je to nejenom časově náročné. Nikdy se mi třeba nestalo, že by mi nešly texty do hlavy, ale teď už je to mnohem těžší.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:11 9. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Trapas
  8
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Haha
  4
 • Cože
  4
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře