Dá se vydělat zpíváním na živobytí? Musím se hodně otáčet, říká Jitka Boho

15. září 2019
Bývalá miss Jitka Boho (27) se už modelingu dlouho nevěnuje, zato všechnu svou energii vložila do zpívání. Právě kvůli kariéře zpěvačky se přihlásila do soutěže krásy, aby na sebe upozornila. Od té doby uplynulo už skoro deset let, dá se vůbec zpěvem uživit, aby zajistila dceru Rosálku (3)?

Sexy modelka Jitka Boho se už od vítězství v Miss snaží prorazit jako zpěvačka. Mění styl i image, ale odhodlání jí stále i po letech zůstává. Průlom přišel, když se zúčastnila show Tvoje tvář má známý hlas. Hned si ji lidé začali zařazovat jako skvělou zpěvačku.

Bohužel žádná její píseň se nedostala do rádií, nemá pořádné hity, ale co jí nechybí, je víra v samu sebe a to je pro lidi velmi okouzlující. I když každý den není posvícení, nevzdává se a věří, že jednou bude patřit mezi stálice českého hudebního nebe.

„Konkurence je veliká, ale pro mě zpěv je životní náplní, miluji hudbu, doma mám hudebníka a dcerka se zdá také hudebně nadaná. Vždycky jsem chtěla zpívat a teď si plním sen,“ rozpovídala se sexy Jitka.

Ta je pro mnohé pořád jen miss, která sice byla nejmenší vítězkou v soutěži krásy, ale zase s pořádným sex-appealem. Může se vůbec uživit jako zpěvačka, když ji lidé pořád berou jako tu, která se „živila svým tělem“?

Jitka Boho se stala jednoznačně největší hvězdou červeného koberce.

Jitka patří mezi nejkrásnější zpěvačky.

„Já to mám nakombinované. Zpívám, moderuji, taky Instagram funguje a mám z toho hezké výdělky, takže se to dá hezky skloubit, nestěžuji si,“ smála se miss, která se stala ambasadorkou pro pomoc nemocným dětem s respiračními obtížemi.

„Rosálka ani já jsme naštěstí takové problémy neměly, ale znám děti, které trpí astmatem, alergiemi, obtížemi s dýcháním. Jen teď se ale bojím, že dcerka ze školky bude nosit různá onemocnění. Chtěla bych proto být nápomocna,“ uzavřela. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 13. ledna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 31
  • 24
  • 23
  • 23
  • 18
  • 18
Komentáře