Vtipná Jitka Asterová: Zahubím snad každou kytku, ale děti jsou držáci

Tomu se říká charisma! Jitka je stále neuvěřitelně sexy. | foto: Profimedia.cz

Usměvavá herečka Jitka Asterová (59) bere život s nadhledem a i z vážných věcí si dokáže udělat pořádnou legraci. Nebylo tomu výjimkou ani na zahájení výstavy orchidejí v pražské botanické zahradě, jíž se stala čestnou ambasadarkou. I když sama nechápala, proč zrovna ona.

Filmová hvězda Jitka Asterová zahajovala výstavu květin, ale sama vlastně netušila, proč zrovna ona byla vybrána. Sice z toho měla radost, ale sama na sebe práskla, že kytkám se u ní nedaří.

„Já kytky, hlavně orchideje miluju, ale ony mě ne. I když jim domlouvám, starám se o ně, vždycky mi prostě umřou. Nemůžu je pěstovat, protože mi pak zvadnou a já si nevím rady,“ začala vyprávění sympatická herečka.

Ta si dokonce dělala legraci sobě vlastní s tím, že se diví, že vlastně její výchovu přežily její dvě děti. Na ty je právem pyšná.

„Když vidím, jak se u mě těm orchidejím nedařilo, až se divím, že ty děti to se mnou vydržely,“ smála se Asterka, která si jednu kytku domů odnesla.

Sice se o ni začala dost bát, říkala, že je to výzva a další pokus, jak se konečně starat o orchideje. Nemůže to být přece nic horšího než přežít pubertu vlastních dětí.

Komentáře