jít naiDNES.cz

Boho a Kohoutovou čeká náročná proměna: Nebude chybět ani had!

Show Tvoje tvář má známý hlas opět překvapí diváky. | foto: TV Nova

Už za pár hodin se známé české osobnosti opět promění v někoho jiného. Jednou z nejvýraznějších proměn tentokrát projde Jitka Boho (25), která byla minulý víkend velmi diskutovaná kvůli slovní přestřelce s porotkyní Táňou Vilhelmovou (39). Berenika Kohoutová (26) se zase ukáže s nebezpečným doplňkem!

Show Tvoje tvář má známý hlas se dnes večer opět objeví na obrazovkách a přinese nabitá vystoupení. Jednu z nejtěžších rolí si vytáhla modelka Jitka Boho, která se minulý víkend dostala do slovní potyčky s Táňou Vilhelmovou.

„Ujasnily jsme si, jak jsem to myslela. Já jí vysvětlila, že jsem to myslela tak, že ji neznám osobně,“ řekla nám krátce po odvysílání dílu Boho, která měla na Táninu nejapnou poznámku o tom, že ji nezná, stejnou odpověď.

Nyní se krásná brunetka promění v Marilyna Mansona, který je nepochybně jednou z nejbizarnějších osobností vůbec. „Musím říct, že z této proměny mám trochu obavy, protože jsou tam opravdu hodně náročné hloubky a do toho choreografie, ohně a tak dále. Určitě to ale zvládnu,“ doufá Jitka.

Jitka Boho vypadá děsivě.

Jitka Boho vypadá děsivě.

O něco méně náročné vystoupení čeká i další krásku soutěže, a to Bereniku Kohoutovou. Ta si sice vytáhla pohodovou zpěvačku Katy Perry, jejím doplňkem ale bude živý had!

Že by se snad Nova inspirovala legendární Výměnou manželek?

Nebude chybět ani had.

Nebude chybět ani had.

Snad se obě dámy se svým úkolem poperou se vší ctí a Berenika se škrtičem kolem krku neutrpí žádné zranění. Jelikož na sobě bude mít škrtiče, mohl by ji „trochu“ zmáčknout.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:44 7. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Haha
  13
 • Cože
  9
 • Tvl
  8
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře