Bohdalová měla úraz! Stašová zrušila divadlo a jela za mámou do nemocnice

Simona Stašová musela nečekaně zrušit představení kvůli mámě Jiřině. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Stres a obavy. Tyto emoce se střídaly u Simony Stašové (63), která musela ve čtvrteční večer podle exkluzivních informací Expres.cz akutně do nemocnice. Ne však kvůli sobě, ale za milovanou maminkou Jiřinou Bohdalovou (86).

Herečka Jiřina Bohdalová musela akutně k lékaři. To je zpráva, kterou Expres.cz obdržel s tím, že Bohdalová ve čtvrtek odpoledne upadla na schodech a zranila se.

Za svou milovanou maminkou proto ihned do nemocnice přispěchala její dcera Simona Stašová, která měla ve čtvrtek v 19 hodin vystoupit v představení Skleněný zvěřinec v Rumburku na severu Čech. 

Informaci nám potvrdila agentura, která představení zajišťuje. „Ano, je pravda, že představení bylo zrušeno ze zdravotních a rodinných důvodů. Vzhledem k soukromí paní Stašové ale nebudu věc více komentovat,“ uvedl pro Expres.cz jednatel agentury Harlekýn Václav Hanzlíček s tím, že se diváci jistě brzy dozvědí náhradní termín. „Zatím jsme ho vzhledem k situaci neřešili, ale diváci se nemusí bát, že by o představení přišli,“ ujistil nás.

To dům kultury v Rumburku byl o něco sdílnější. „Představení bylo zrušeno agenturou kvůli zdravotním a osobním problémům paní Stašové. Bližší informace naleznete na našich sociálních sítích, případně u agentury zajišťující představení,“ uvedla projektová a programová pracovnice.

„Právě jsme obdrželi informaci, že dnešní divadelní představení Skleněný zvěřinec se neuskuteční! Před chvílí volali z divadelní agentury, že paní Stašová otočila vůz zpátky do Prahy, neboť obdržela zprávu z nemocnice, že má ihned přijet. Zdravotní stav její matky, paní Jiřiny Bohdalové se prudce zhoršil a primář se domnívá, že přítomnost její dcery je nutná. Od pondělí s námi začne agentura vyjednávat náhradní termín představení. Jakmile obdržíme informaci o náhradním termínu, budeme vás informovat. Situace divadelní agenturu i nás velmi mrzí, nicméně nemá v tuto chvíli jiné řešení. Děkujeme všem za pochopení,“ stojí na stránkách DK Střelnice Rumburk.

Simona Stašová se nám k situaci zatím nevyjádřila. Podle našich informací měla ale večer strávit ve společnosti maminky, kterou po ošetření propustili domů.

Režisér Zdeněk Zelenka potvrdil, že je o Jiřinu postaráno a brzy by se měla opět vrátit na prkna, která znamenají svět. „Paní Bohdalová spadla doma ze schodů. Má tam takové velké schodiště mezi obývákem a ložnicemi. Skutálela se nám jako pytel brambor. Byl jsem s ní v nemocnici. Je pohmožděná, naštěstí nemá nic zlomené. I CT bylo v pořádku. Je však samá modřina. Bude to chtít několik dnů, než se to spraví,“ uvedl s tím, že nyní nepotřebuje nic jiného než odpočinek a čas.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:13 4. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  79
 • Cože
  35
 • Tvl
  27
 • Super
  20
 • Haha
  20
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat