Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Producent nařkl Bohdalovou: Je to nespolehlivý stín minulosti! Jiřina přitom leží na kapačkách

  Jiřina Bohdalová | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák

  Hodně peprný spor se rozhořel mezi Jiřinou Bohdalovou a producentem Petrem Baránkem. Ten s ní chystal dvě představení na Ostravsku, jednadevadesátiletá legendární herečka se ale nakonec omluvila pro nemoc. Baránek v zuřivosti rozeslal do redakcí e-mail, v němž „Bohdalku“ označuje za nespolehlivou herečku a stín minulosti, jemuž by neměl být dáván už žádný prostor, protože ubližuje demokracii. Herečka ostře zareagovala a ukončila veškerou spolupráci.

  Baránek akci „Jiřina Bohdalová Ostravě“ naplánoval na dnešek a zítřek, herečce prý za obě akce nabídl honorář 200 tisíc korun. Podle jeho slov už byly podepsány smlouvy, načež začal prodávat lístky a představení promovat.

  První komplikace podle jeho slov nastaly už koncem září, kdy měla Jiřina Bohdalová akci zrušit. Baránkovi prý tehdy pomohl jeho dobrý známý David Kraus i s manažerkou oblíbené herečky.

  „Paní Bohdalovou přesvědčili, že se takto jednat nedá, a aniž by se veřejnost cokoliv dozvěděla, byla představení potvrzena. Řekla si ovšem o dalších 20 tisíc korun navíc,“ uvádí Baránek.

  V mailu, který rozeslal, tvrdí, že se k němu i z jiných zdrojů začaly dostávat informace o tom, že je Jiřina Bohdalová nespolehlivá. Projekt prý vyhodnotil jako rizikový, ale věřil, že se nakonec obě představení v řádném termínu uskuteční. To se ale nestalo.

  „Předevčírem jsem dostal od Davida Krause zprávu, že to musíme přeložit, protože je údajně nemocná. Přitom dopoledne jsem si telefonoval s manažerkou, paní Kosíkovou, která celou akci potvrdila, řešili jsme běžné produkční věci k akcím a těšili se. Náklady už přesáhly 300 tisíc korun,“ zuří Baránek.

  Jiřina Bohdalová má nergie na rozdávání.

  A tady nastává zásadní rozpor. Producent totiž neudržel nervy na uzdě, Bohdalovou označil za podvodnici a stín temné minulosti, a dokonce vyzval kolegy, aby už jí nedávali žádný prostor, protože obdobní umělci akorát „ubližují republice a demokracii“. Podle něj Bohdalová sice jeho představení pro nemoc zrušila, ale přitom vesele hraje v Divadle Na Jezerce v komedii After Life.

  Má to ale zásadní háček. Jak informoval web eXtra.cz, Bohdalová v této hře vůbec neúčinkuje. Prý je navíc skutečně nemocná a rozhodně se nejedná o nic banálního.

  „Jsem nemocná, mám chřipku. Kvůli tomu jsem nebyla ani na premiéře vlastního filmu. To jako nemůžu být nemocná? Ať jde někam. Prokristapána, ve svém věku nemůžu churavět jako kdokoliv jiný? A ještě to dává do novin? Tomuhle světu nerozumím. Ležím a teď jdu na kapačky,“ řekla webu Jiřina Bohdalová.

  Má smůlu, nepřijedu vůbec

  Vzápětí dodala, že Petru Baránkovi nabídla náhradní termíny na 14. a 15. ledna 2023. Producent na to konto otočil, omluvil se a chtěl celou věc zahrát do autu s tím, že se s Bohdalovou skutečně domluvil na náhradních termínech. Jenže ostrouhal. Jednadevadesátiletá herečka se tak namíchla, že spolupráci ukončila definitivně.

  „Nikdo nemůže čekat, že po takovém chování a urážení nechám takového člověka vydělat si na mně. Ruším to, za takovým člověkem opravdu nepojedu,“ řekla pro eXtra a celou záležitost tím striktně uzavřela.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:59 neděle 26. března 2023. Anketa je uzavřena.

  • Super
   36
  • Haha
   17
  • Trapas
   10
  • Tvl
   4
  • Cože
   3
  • Sladký
   3
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...