Neskutečná Bohdalka! Před devadesátkou trsá na jevišti a hraje jako o život

7. února 2020
Jestli by něco mělo být osmým divem světa, stala by se jím bezesporu Jiřina Bohdalová (88). Ta je neskutečným přírodním úkazem, který popírá snad všechny existenční zákony. Nejenže nestárne, ale má páru jako zamlada, dokáže si zapamatovat tolik textu, jako by jí bylo dvacet, a celé představení s přehledem odehrát, ale poté ještě rozdává jeden vtípek za druhým. Je to vůbec možné?

Ne všichni mají štěstí, že se jejího věku dožijí se zdravou myslí a nebolavým tělem, jenže Jiřina Bohdalová s věkem vyhrává na plné čáře, směje se stárnutí a s lehkým zívnutím strčí mladou generaci do kapsy.

Co předvedla na premiéře hry Gin Game v Divadle Na Jezerce, bylo něco tak neuvěřitelného, že všichni přítomní hosté nestačili tak zírat, až si někteří zapomněli u toho i zavřít pusu.

Nejenže ve skoro devadesáti byla schopna nazkoušet novou hru, kde hraje jen po boku herce Milana Kňažka (74), tudíž toho textu na zapamatování muselo být neskutečně mnoho, ale ještě si tam se slovenským kolegou střihne tanec jako zamlada, směje se na celé kolo a hraje jako o život.

S Milanem Kňažkem předvedli výkon hoden velikánů.

S Milanem Kňažkem předvedli výkon hodný velikánů.

Vysloužila si za to desetiminutový aplaus vestoje, který si Jiřina se slzami v očích užívala, a bylo poznat, jak se jí nechce z jeviště. Byla naprosto v transu, její energie by se dala krájet.

Kdo by si ale myslel, že se pak odebrala domů do postele, ten by se šeredně mýlil. Jiřina nabrala v zákulisí druhý dech a šla s rodinou v čele se Simonou Stašovou (64) pařit a pořádně si užít obdivu, který se jí zaslouženě dostal.

Bohdalka je zkrátka jen jedna!

Fotogalerie


O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:44 sobota 6. června 2020. Anketa je uzavřena.

  • 73
  • 34
  • 32
  • 32
  • 30
  • 27
Komentáře