jít naiDNES.cz

V devadesáti královnou večírků? Jiřina Bohdalová naprosto ovládla mejdan Evy Pilarové

Herečka byla opět středem pozornosti. | foto: Profimedia.cz

Herečka Jiřina Bohdalová (88) je jako přírodní úkaz. Už má skoro devadesátku na krku, ale energie má jako dvacítka. Když se ukázala na křtu CD kamarádky Evy Pilarové (80), strhla na sebe veškerou pozornost, protože byla jako uragán. A ještě k tomu všemu skvěle vypadala, že jen těžko byste herečce ten věk našich prababiček hádali.

Měl to být večer především o Evě Pilarové, která nedávno oslavila osmdesátiny. Na její počest se vydalo album s jejími největšími hity, ale veškerou pozornost na sebe strhla energická herečka Jiřina Bohdalová.

Ta nejenže všechny překvapila tím, jak skvěle na svůj věk vypadá, ale také tím, jaký rozdíl mezi zpěvačkou a herečkou panuje, i když Jiřina je starší než Eva.

Na legendární zpěvačce už byla poznat únava, musela neustále sedět, protože má problémy s koleny, zatímco její kamarádka hýřila energií a nebyla k zastavení. Neustále si připíjela s ostatními, smála se na celé kolo.

Všichni přítomní si špitali, jak je možné, že je „Bohdalka“ taková křepelka, která by převálcovala i o dvě generace mladší kolegyně. Sama herečka se tomu směje. 

Jejím motorem jsou především humor a přátelé, kteří jí nedají myslet na to, že stárne, a mladší partner. A zrodila se královna večírků v devadesáti letech. 

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře