Strach o Bohdalovou: Bouchla jsem sebou na ledě, nemám být tak rychlá, říká

18. ledna
Plné ruce práce měli o víkendu záchranáři napříč celým Českem. Ladovská zima možná potěšila běžkaře i milovníky bobování, mnozí, včetně Jiřiny Bohdalové (89), na něj ale nebudou vzpomínat zrovna v dobrém. „Podklouzly mi nohy. Jsem starší člověk a nemám být tak rychlá, teď už to vím. Také tomu trošku přispělo počasí, řekla CNN Prima News herečka, která pro jistotu odjela na vyšetření do vinohradské nemocnice.

„Podklouzly mi nohy a bouchla jsem sebou. Naštěstí se mi nic nestalo, akorát mě trošičku bolela páteř,“ vysvětlila Jiřina Bohdalová, která po pádu na ledovce raději o víkendu vyrazila do pražské vinohradské nemocnice, kde podstoupila lékařskou prohlídku. 

„Požádala jsem pana profesora Arenbergera, aby mě prohlédl, protože zanedbání, to také není dobré. Navíc je sobota, volno, tak proč si neudělat klid v duši,“ konstatovala herečka v rozhovoru pro CNN Prima News a dodala, že „má nahoře oba rodiče a ti na ni dávají pozor“. 

I když o víkendu oblíbené herečce, jejím blízkým i fanouškům dost zatrnulo, všechno naštěstí dobře dopadlo. Hvězda pohádky Nesmrtelná teta se teď upíná k radostnějším věcem, třeba k reklamě, v níž kroužkuje zboží v akci. Nový spot trhá rekordy a dost se o něm mluví.

„V tomto případě jsme se rozhodli využít k prezentaci známé osobnosti a influencerky,“ uvedl mluvčí společnosti Penny Market Tomáš Kubík pro deník Aktuálně.cz s tím, že jinak v reklamách tohoto řetězce herci prakticky nevystupují. Díky Leoši Marešovi pak podle něj firma dokáže zacílit i na odlišnou skupinu konzumentů.

Na všechny, kdo po vzoru paní Jiřiny vyrazí na nákup, záchranáři apelují, aby v honbě za výhodnými cenami byli opatrní. Plánovaná „kroužkovaná“ by se jim v mžiku mohla změnit v noční můru a přivodit ošklivé zranění.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:40 úterý 18. května 2021. Anketa je uzavřena.

  • 20
  • 15
  • 15
  • 14
  • 14
  • 13
Komentáře