Děti Vondráčkové musí zpět do Česka. Rozhodl o tom soud, Expresu to potvrdil její otec

Rozvodová bitva Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové se sice ještě může táhnout, první kolo dopadlo ale ve prospěch slavného hokejisty. Expresu to exkluzivně prozradil otec Lucie Vondráčkové Jiří Vondráček. Podle kanadského soudu děti patří do Česka!

Bude se muset Lucie Vondráčková v nejbližších dnech i se svými syny vrátit do Česka? Vypadá to tak. V předešlých dnech v Kanadě proběhl soud, který byl k požadavkům slavné zpěvačky nekompromisní.

„Paní soudkyně řekla, že děti musí studovat v Kladně,“ sdělil Expresu téměř se slzami v očích Jiří Vondráček s tím, že se jeho dcera na místě odvolala.

Není tam ale sama. Oporou je jí maminka Hana Sorrosová, která je již měsíc v Kanadě.

„V Kanadě probíhají soudy a my se musíme nechat překvapit, jak rozhodnou. Hanka tam odjela před měsícem, protože tam Lucka zůstala sama, a bude tam podle potřeby,“ sdělil nám Jiří Vondráček na premiéře filmu Léto s gentlemanem, které se jeho dcera nemohla zúčastnit osobně. 

Ten Expresu dokonce prozradil, že se již rozhodlo i v případě odebraných pasů jeho vnuků. „To, že dětem sebrali pasy, je pravda. Tomáš si stěžoval, že Lucka unesla děti, což nás překvapilo. Pasy už se ale dětem vrátily,“ dodal Vondráček, jehož jsme se zeptali, jaká je pravděpodobnost, že se jeho dcera bude muset v nejbližších dnech vrátit i s dětmi zpátky do Česka.

„Odvolací soud probíhal dneska. Až přijedu domů, tak se budu muset Lucky zeptat, zda vám tuto informaci mohu sdělit,“ řekl Vondráček.

Balí si momentálně Lucie Vondráčková kufry a chystá se do Česka, nebo ještě má šanci? To ukážou nejbližší dny.

V kanadském Montrealu proběhlo podle našich informací několik soudních stání. Plekanec a jeho tým právníků tamní instituci úspěšně přesvědčili, že jeho děti patří do Česka a jen český soud má právo v jejich věci zasahovat. Lucie se podle všeho chtěla v Kanadě nejen rozvádět, ale posléze by tam ráda se syny Matyášem (6) a Adamem (3) zůstala žít.

Tvrdila, že jejich dětem se život v daleké Kanadě líbí.

„Kluci chtějí zůstat. Mají tu kamarády, školu, kroužky. Prosí mě, ať nikam nejezdíme. Nechci jim to bořit. Asi tu budu muset ještě chvíli tu zimu vydržet,“ prohlásila Lucie.

Dalším důvodem bylo, že zpěvačka nechce, aby její děti musely ve škole poslouchat od ostatních dětí, jak chce jejich maminka okrást jejich tátu.

Vondráčková chce údajně po Plekancovi více než 100 milionů korun za sedm let manželství, a to především za to, že se musela vzdát aktivní kariéry v Česku. Dále také žádá o vyplácení výživného pro manželku v hodnotě přes půl milionu korun měsíčně.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat