jít naiDNES.cz

Míval v posteli vyhlášené krásky, teď Jiří Tlustý skončil u neznámé holky

Hokejistu dokázala zkrotit neznámá modelka. | foto: Facebook.com

Bývaly doby, kdy hokejista z NHL Jiří Tlustý (30) patřil mezi vyhlášené milovníky krásných žen. V posteli se mu střídaly jako při dni otevřených dveří, nechtěl a vlastně se ani neuměl usadit. Užíval si slávy, kterou mu hokej přinesl. Jenže pak přišel pád. Po slavných modelkách není vidu ani slechu. Místo u nějaké miss skončil v ložnici neznámé dívky.

Ještě ani neukončil kariéru, ale už ani nikdo nedoufá, že by se Jiří Tlustý vrátil na led. V NHL už o něj zájem není a zranění mu nedovolí hrát ani tuzemskou ligu. Najednou nemá to, co tolik miloval, a to, co tolik přitahovalo krásné ženy.

Vždycky hřešil na to, že je to ten známý hokejista ze zámořské soutěže, který vydělává obrovský balík. To vlastně ani nemusel nic říkat a už mu lačné dívky skákaly do postele samy. Vlastně on ani nemusel nikdy žádnou balit, stačilo říct, že je „hokejka“, a bylo vyhráno.

Dokonce mu neměly odolat ani takové vyhlášené krasavice jako Inna Puhajková (32) či Agáta Prachařová (33), která si kvůli románku s hokejovým seladonem málem rozbila manželství s Jakubem Prachařem. Modelka neváhala a odjela za „kamarádkou“ do Ameriky. Jenže z té kámošky se měl nakonec vyklubat Jiří Tlustý.

Užíval si života, jak to jen šlo. Jenže pak přišel konec. Najednou ze dne na den zůstal bez hokeje, bez příjmů, nikde se o něm nepsalo, nebylo o něm slyšet. A tím se i diametrálně snižoval houf natěšených fanynek u jeho dveří. Jako by pro ně už neměl takovou cenu jako dřív.

Ale nakonec přece jen své štěstí našel. U missek mu to nevyšlo, ale v Berouně udělal ještě plno zábavy. Tam si také našel svou nynější přítelkyni, neznámou modelku Soňu Matějkovou, které nevadí, že už nehraje hokej, vzpomínky na NHL jí možná stačí.

Dívka je to pěkná, ale na jeho předešlé milenky stejně nemá. Je to taková tuctová plavovláska s hezkým tělem, ale těch jsou dnes stovky po barech v centru Prahy. Jenže tam už si Jiří asi neškrtne jako dřív, tak to radši bere po okrajových městech.

Jestli s ní je ale konečně šťastný a je schopen se usadit, pak klobouk dolů před Soňou, že dokázala bouřliváka pořádně zkrotit. Dříve to bylo něco nemyslitelného, aby měl přítelkyni. Ale asi i on stárne, touží láskyplném domově a hlavně po podpoře v jeho podnikání s výživovými produkty, které ho momentálně živí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:31 čtvrtek 9. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  18
 • Trapas
  12
 • Sladký
  9
 • Tvl
  8
 • Super
  7
 • Cože
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat