Milovníka modelek zkrotila neznámá dívka: Kdo se stane poprvé tatínkem?

Hokejistu dokázala zkrotit neznámá modelka. | foto: Facebook.com

K pořádnému babyboomu mezi hokejisty se přidal i bývalý sportovec Jiří Tlustý (31). Ten sice vrcholovou kariéru pověsil na hřebík, ale do party z NHL stále patří. Po brankáři Patriku Bartošákovi a útočníkovi Jakubu Voráčkovi se i milovník známých modelek stane tatínkem. Kdo by to byl řekl, že bouřliváka zkrotí neznámá kráska.

Mezi hokejisty se teď rozmohla pořádná invaze miminek. Jako by si chtěli vychovat své následovníky, aby v národním hokejovém týmu nebylo o dobré geny nouze.

Došlo i na hokejového milovníka Jiřího Tlustého, který dřív rád posílal své obnažené fotky různým kráskám. Teď už ale bude tak maximálně rozesílat snímky svého potomka.

Sám bývalý hokejista, který se teď živí prodejem potravinových doplňků, ale se šťastnou novinou nepřišel. Snaží se být spíše v ústraní a už na sebe nijak neupozorňovat. 

To by se ale nesměl kamarádit s Dianou Kobzanovou, která žije s jeho kamarádem Michaelem Frolíkem.

Ta totiž propálila na Instagramu, že se Jiří brzy stane tatínkem. Už se asi nemůže dočkat, až k jejím dvěma dcerkám přibude další neposeda na hraní. 

Zajímavé ale je, že po takových kráskách jako Inna Puhajková či Agáta Prachařová zkrotl až u neznámé krásky, která se občas živila jako modelka, ale nikdy se pořádně neprosadila. Až teď, kdy čeká dítě se slavným hokejistou. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat