Jiří Pomeje ztratil poslední naději. Už je mi vše jedno, svěřil se producent

Jiří Pomeje sice pravidelně navštěvuje renomovaného psychiatra Jana Cimického, jeho duševní stav se ale, jak se zdá, nelepší. Reportéři Expresu získali jeho vyjádření, z něhož je zřejmé, že Jirka není optimisticky naladěný. Ba naopak! Prorokuje si rychlý konec.

Kdyby se v roce 2001 nerozhodl produkovat film Andělská tvář, kvůli čemuž se zadlužil do konce svého života, nejspíš by z něj byl rentiér. Jiří Pomeje si zahrál v desítkách filmů, produkoval veleúspěšné první tři série Kameňáku a svůj hlas pravidelně propůjčoval Jeanu-Claudu van Dammovi. Dneska ale tře bídu s nouzí a snaží se vymyslet způsob, jak zajistit svou dcerku Aničku a manželku Andreu, která ho před několika týdny vyhodila ze společného břevnovského bytu.

A podle svých slov nemá moc času nazbyt.

„Myslím si, že už moc času nemám, a pro rodinu chci peníze. Nikdo neví, v jaké jsem situaci,“ svěřil se Expresu Pomeje, z jehož slov je zřejmé, že již nevěří, že by se kdy mohl znovu postavit na vlastní nohy.

„Teď už je mi všechno jedno a chci jen, aby se měla dobře moje rodina,“ uzavřel zkrachovalý producent, který po posledním vyjádření své stále ještě ženy ztratil i poslední naději, že by se k sobě mohli ještě někdy vrátit. Andrea Pomeje totiž Expresu exkluzivně sdělila, že slepování vztahu v jejich případě nehrozí.

Andree vadí nezodpovědný přístup jejího manžela, který nedávno kvůli rakovině hrtanu přišel o hlasivky. Dýdžejka prozradila, že potíže jejího manžela s alkoholem jsou velké. „Rakovinu už nemá, teď by se měl léčit ze závislosti, jinak se mu vrátí,“ řekla s tím, že se do jejich domácnosti vrátily hádky a jediná možnost byla rozchod. 

Andrea Pomeje, která se za Jiřího provdala v roce 2013, celou dobu léčby stála manželovi po boku, starala se také o chod domácnosti a společnou dceru Annu (4).

Jiří Pomeje v únoru opustil Ústřední vojenskou nemocnici v Praze, kde 19. ledna podstoupil náročnou onkologickou operaci. Během ní mu odebrali hrtan i hlasivky a zavedli takzvaného slavíka.

Rakovinu Jiřímu Pomeje diagnostikovali v dubnu 2017. Nádor objevili při operaci polypu na hlasivce. Výsledky histologie potvrdily, že jde o zhoubný nádor. Po ozařování herec vyzkoušel i 42denní hladovku, ale nádor nezmizel. Proto nakonec souhlasil s operací, při níž přišel o hlas.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:15 8. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  204
 • Tvl
  125
 • Cože
  32
 • Super
  31
 • Haha
  26
 • Sladký
  26
Komentáře

Mohlo by vás zajímat