Jiří Pomeje je ve formě, ale trápí se. Rakovinu porazil, šrámy na duši zůstaly

Pět měsíců po operaci se stav Jiřího Pomejeho (53) zdá výrazně lepší. Bývalý filmový producent se ukázal v dobré formě, ale se špatnou náladou. Trápí ho stále rozpad manželství a rodiny?

Je tomu už pět měsíců, co Jiřího Pomejeho pustili z nemocnice, kde podstoupil náročnou operaci, během níž mu odebrali hrtan i zhoubný nádor. A když už se zdálo, že se blýská na lepší časy, krachlo mu manželství s dýdžejkou Andreou. Bývalý filmový producent se začal utápět v depresích a hledal štěstí na dně sklenky. 

Několikrát dokonce v opojení alkoholu pronesl, že jeho život nemá žádnou cenu a chce umřít. Tento stav ale naštěstí netrval dlouho. Pomeje praštil do stolu, zkontaktoval psychiatra a začal se sebou něco dělat. Nyní se tedy snaží zapojit zpět do běžného života a mimo to, že si hledá práci, se o sebe stará a pravidelně nakupuje. 

Naši fotografové ho právě během jednoho z jeho nákupů potkali. Bývalý producent vypadal v dobré formě, přestože jeho výraz nenapovídá, že by byl zrovna šťastný. Po celou cestu domů snad ani jednou nezvedl oči od země, ani koutek pusy, aby se usmál na kolemjdoucí. Bez chuti se pomalu potácel ke svému domu, kde poté strávil zbytek dne.

Jiří Pomeje se tedy zřejmě velmi dobře zotavuje a jeho zdravotní stav se lepší. Otázkou však je, zda se uzdraví i po stránce psychické. Ztráta rodiny ho totiž opravdu velmi zasáhla.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:02 26. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Haha
  9
 • Tvl
  9
 • Trapas
  6
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
Komentáře