jít naiDNES.cz

Nejsmutnější příchod roku v životě: Andrea Pomeje ho strávila v nemocnici

Ještě před několika dny se zdálo, že se stal vánoční zázrak a Jiří Pomeje svůj boj nad zhoubnou rakovinou hrtanu začal vyhrávat. Poté, co skončil hladovku, ale dostal zápal plic a musel být hospitalizován v nemocnici. Právě tam se svou ženou „oslavil“ příchod nového roku!

Silvestr jako vystřižený z té nejhorší noční můry. Přesně takový prožili Jiří a Andrea Pomejovi. Manželé ho totiž strávili v Ústřední vojenské nemocnici v Praze, kde je herec již šestým dnem hospitalizovaný se zápalem plic.

„Jsem teď každý den u Jirky,“ svěřila se nám před několika dny Andrea, a jak se zdá, je tomu opravdu tak.

Přes své utrpení a starosti ale nemyslí jenom na sebe a svou rodinu. Přestože by všichni pochopili, kdyby svou účast odmítla, jenom dva dny před Silvestrem hrála v jednom z příbramských klubů, kdy výtěžek ze vstupného putoval na onkologicky nemocné děti.

Místo manžela Jirky, který ji i přes těžkou nemoc všude doprovázel, s ní tentokrát jel ale jiný muž. „Do Příbrami mě vezl můj tatínek, přijela jsem o půlnoci, odehrála, splnila povinnosti a do patnácti minut jela domů. Nikdo nechce na párty koukat na plačící dýdžejku. Je to moje práce a navíc to byl charitativní večer, kde výtěžek šel na nemocné děti. Nemohla jsem to zrušit. Vzdala jsem se i svého honoráře,“ svěřila se nám Andrea, která tiše doufá, že rok 2018 bude pro její rodinu radostnější.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:46 1. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  72
 • Tvl
  59
 • Cože
  24
 • Trapas
  14
 • Sladký
  12
 • Haha
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat