jít naiDNES.cz

Celou noc jsem nespala! Vdova Andrea Pomeje přijela truchlit domů, oporou je jí přítel

Andrea Pomeje poprvé od smrti Jiřího Pomejeho na veřejnosti. Oporou jí je Petr Plaček. | foto: Koláž Expresu

V hloubi duše sice věděla, že se to blíží, přesto ji smrt otce jejich dcery Aničky zasáhla. Andrea Pomeje se poprvé po smrti svého stále ještě manžela Jiřího Pomejeho objevila na veřejnosti a o jejím zármutku nemůže být pochyb. Expresu přiznala, že celou noc nezamhouřila oči.

S Jiřím Pomejem (†54) se rozešla sice v dubnu loňského roku a v posledních měsících spolu dá se říct nevycházeli, jeho smrt ale Andreu Pomeje (31) hluboce zasáhla. Ačkoliv podle náznaků z posledních dní, kdy mecenáš Pavel Pásek prozradil, že Jiří Pomeje ztratil značnou část své tělesné hmotnosti, se dalo mnohé předvídat, ani tak Andrea nemyslela na to nejhorší.

Na konci minulého týdne Expresu přiznala, že vůbec nemyslí na to, že by se s otcem své dcerky nestihla ani rozloučit.

Bohužel – nestihla.

V úterý večer veřejnost zasáhla informace o jeho úmrtí. Jiří Pomeje v Nemocnici Na Pleši podlehl rakovině hrtanu a kostí a na Andree nyní je, aby tuto smutnou informaci sdělila jejich pětileté dceři Aničce. A nejen to.

Aby čelila útokům veřejnosti za to, že Pomejeho opustila v době, kdy byl krátce po velmi náročné onkologické operaci hrtanu.

„Píše mi hodně lidí. Nespala jsem celou noc,“ sdělila nám Andrea Pomeje, která ale už neprozradila, zda na ni lidé útočí za její veřejně prezentovaný nový vztah, nebo jí vyjadřují upřímnou soustrast.

Z jejího mlčení jde ale mnohé usuzovat.

Z námi pořízených snímků je zřejmé, jaké pocity nyní mladá vdova, která zůstala sama nejen na dcerku, ale také na milionový dluh, prožívá. Rozhodně jí nastaly těžké dny a velkou oporou pro ni je nyní partner Petr Plaček, který ji doprovází na každém kroku.

Ten s ní byl také na cestě do její rodné vísky, kde se mladá vdova nejspíš chce v kruhu nejbližších schovat nejen před veřejným smutkem, ale i před veřejným míněním.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:21 27. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  82
 • Tvl
  78
 • Super
  51
 • Sladký
  38
 • Haha
  32
 • Cože
  31
Komentáře

Mohlo by vás zajímat