Největší tajemství Pomejeho: Otec zradil rodinu! Byl to velký průšvih, přiznal herec

Rodina je pro něj nejdůležitější a sám na ní vždy lpěl. Jeho dětský vzor, tatínek Jiří však tu jejich zradil. Po letech manželství se zamiloval do mladší ženy a opustil maminku Jaroslavu. A jak Jiří Pomeje přiznal, pro rodinu to byla tragédie!

V těch nejtěžších chvílích po jeho boku stojí celá rodina. Kromě manželky Andrey ho podporují i maminka Jaroslava a sestra Petra. Ty jsou ale na tu tíhu osudu samy. Jiřího otec totiž rodinu opustil kvůli mladší ženě.

Moji rodiče se po mnoha letech rozvedli, ale bylo to ve vší slušnosti a stále spolu dobře vycházejí a jsem přesvědčený, že by jeden druhému nic špatného neprovedli. Tátovi se prostě stalo, že se zakoukal někde jinde,“ svěřil se v knížce Jak se plave ke dnu před lety Pomeje s tím, že to i tak pro rodinu byla tragédie.

Rozvod byl v naší rodině považovaný za velký průšvih, obrovskou tragédii,“ vysvětlil herec, kterému samotnému dvě manželství nevydržela. První s herečkou Michaelou Kuklovou, která mu dodnes nemůže přijít na jméno, a druhé s tragicky zemřelou zpěvačkou Ivetou Bartošovou, které zprvu dělal manažera a v září 2008 ji pojal na Hluboké nad Vltavou za ženu.

Mnohem pevnější se zdá být jeho třetí manželství s Andreou, se kterou má čtyřletou dcerku Aničku. Právě ta po jeho boku prožívá nejhorší měsíce jeho života a stála při něm i ve chvíli, kdy se rozhodl pro náročnou operaci hrtanu, při které mu lékaři odebrali nejen zhoubný nádor, ale i hlasivky.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:01 21. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Trapas
  18
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  6
 • Haha
  5
Komentáře