Pomeje vylezl z nory: Žije jako poustevník, bere léky na deprese!

Porušuje Jiří Pomeje rady renomovaného psychiatra Jana Cimického? Ačkoliv by se neměl dotknout ani kapky alkoholu, fotoreportéři Expresu jej přistihli, jak nedaleko svého současného bydliště vchází do hospody.

Herce Jiřího Pomejeho před časem opustila manželka Andrea kvůli častým hádkám a alkoholovým excesům. Po náročné onkologické operaci hrtanu se tak musel odstěhovat pryč ze společného bytu do podnájmu ke kamarádovi.

Hluboká manželská krize, ztráta domova a trauma z rakoviny Pomejeho přinutily vyhledat pomoc psychiatra Jana Cimického. Ten Jiřímu předepsal léky na deprese a upozornil ho, že se nesmí dotknout alkoholu. Jenže Jirka si nedá pokoj. Podle všeho kousek od bytu navštěvuje místní nálevnu.

Z našich snímků je zřejmé, že zkrachovalý producent o sebe opravdu přestal dbát. Z domu totiž nejenže vyšel jenom v mikině s kapucí, jako by netoužil, aby jej kdokoliv na ulici poznal, navíc v pantoflích bez ponožek.

Nutno ale říct, že nevypadal zbídačeně, jak by se mohlo z vyjádření některých jeho přátel zdát. Jen je znatelně hubenější, než jsme u něj zvyklí, a úsměvu na jeho tváři byste těžko hledali. Jako by se zapomněl radovat ze života, jak to kdysi uměl jen on.

Smutné je, že pokud bude i nadále pít, prášky na hlavu nejenže nebudou zabírat, navíc alkohol dokáže jeho psychické problémy ještě víc prohloubit. A jelikož již teď je jeho stav kritický, jeho nejbližší přátelé se obávají toho nejhoršího.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:14 14. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Tvl
  15
 • Super
  13
 • Haha
  10
 • Sladký
  9
 • Cože
  6
Komentáře