Exkluzivně: Poslední vzdor Jiřího Pomejeho: Minulost i vlasy házím za hlavu!

Jiří Pomeje se oholil dohola. | foto: Pavel Dvořák, Tilen Vajt

Je to nutnost, nebo poslední vzdor? Jiří Pomeje je k nepoznání, z divokého uhrančivého muže, který se vždy pyšnil svými dlouhými vlasy, se stal anonymní holohlavec. Jaký k tomu měl důvod? A čemu se teď hodlá věnovat?

Kdybyste netušili, že před vámi stojí právě on, jenom těžko byste ho poznali. Jiří Pomeje si jedním tahem břitvou zajistil naprostou anonymitu. Herec, kterému lékaři počátkem roku voperovali takzvaného slavíka, čímž mu nejenže zachránili život, ale také ho připravili o hlas, měl ale pro toto rozhodnutí své důvody.

„Oholil jsem se dohola, protože všechno zlé se mi stalo, když jsem měl vlasy. Chci minulost hodit za hlavu. Andreu, nemoc, vše,“ sdělil nám Pomeje, který by rád začal novou kapitolu života.

A nechce už jenom brát, ale hodlá hlavně dávat.

„Zakládám nadaci. Všichni pomáhají starým, mladým, ženám, ale nikdo nemyslí na rodiče s malými dětmi, kteří se dostali do problémů,“ říká herec, který tak naráží na svou tíživou situaci, kdy žije takzvaně z ruky do huby a má velmi hluboko do kapsy.

Otázkou je, jak moc vážně svá slova myslí. Alespoň v jednom případě se mu dá jenom těžko věřit, a sice v tom, že hodil za hlavu vztah s matkou své dcerky Aničky Andreou. Zatímco svých vlasů se zbavil, aniž by uronil jedinou slzu, stále se nedokáže zbavit snubního prstýnku, který stále zdobí jeho prsteníček. 

Nutno říct, že Andrea ho sundala ještě v době, kdy stále tvořili pár. Tak snad se k tomu brzy odhodlá i Jirka, jinak nikdy nebude moct jít dál.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:41 10. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  158
 • Tvl
  62
 • Super
  52
 • Cože
  51
 • Haha
  42
 • Sladký
  26
Komentáře