Způsobil si Pomeje rakovinu odmítáním operace? S léčbou tentokrát souhlasí!

Poté, co se Jiří Pomeje dozvěděl krutý ortel o rakovině kostí, je jako vyměněný. Zatímco loni se pokoušel zhoubný nádor vymýtit drastickou hladovkou, podle informací Expresu tentokrát s léčbou souhlasil bez protestu. Začal si uvědomovat vážnost situace?

Je tomu přesně rok, kdy Jiří Pomeje nedal na rady lékařů a rozhodl se, že zhoubný nádor hrtanu porazí drastickou hladovkou. Ačkoliv to zprvu vypadalo, že byl jeho záměr úspěšný, když přesně na Štědrý den oznámil, že je zcela zdráv, o dva dny později skončil se zápalem plic na jednotce intenzivní péče, kde si vyslechl krutý ortel. Buď si nechá vyjmout hlasivky a nechá si voperovat takzvaného slavíka, nebo pro něj nebude záchrany.

Ačkoliv na svém charismatickém hlasu lpěl, tehdy se Pomeje rozhodl pro operaci. Nyní to ale vypadá, že se naplnila slova jeho lékařů, kteří mu v listopadu loňského roku tvrdili, že se rakovina po ozařování rozlezla i na jeho druhou hlasivku, a pokud nepodstoupí co nejdřív operaci, hrozí, že se začne rozlézat i do dalších částí jeho těla.

Přestože ještě počátkem letošního roku to vypadalo, že se zcela uzdravil, lékaři mu před několika dny oznámili krutý ortel, a sice že má rakovinu kostí. Pomeje byl ke své smůle do nemocnice dovezen v tak zuboženém stavu, že ozařování nepřicházelo v úvahu. Podle dostupných informací byl dehydrovaný a zesláblý.

Podle informací Blesku ale léčba může začít. Pomeje byl totiž ze Střešovic převezen do Motola, kde má podstoupit ozařování pánve, kterou mu napadla rakovina. Pak ho čeká ještě několik cyklů chemoterapie. Zatímco během léčby rakoviny hrtanu na ozařování docházel ambulantně, tentokrát bude po celou dobu léčby hospitalizovaný. A nejen to svědčí o vážnosti jeho zdravotního stavu.

Jak jsme vás informovali, do ústraní se stáhla jeho stále ještě manželka Andrea, která ještě před několik dny neměla pro otce své dcerky jediné slovo pochopení. Dneska je vše jinak a i ona sama říká, že se situace změnila. Tak snad není ještě na léčbu pozdě a Jirka se do nemocnice dostal včas. To ukáže ale až čas.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:56 31. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  57
 • Cože
  15
 • Trapas
  15
 • Sladký
  10
 • Super
  9
 • Haha
  9
Komentáře