Andrea zareagovala na údajná slova Michaely Kuklové: Nechápu tu zlobu!

Drsně, ale s grácií. Tak zareagovala Andrea Pomeje na slova exmanželky svého na smrt nemocného manžela Jiřího Pomejeho Michaely Kuklové. Ta totiž jeho nemoc okomentovala slovy, že ji neprožívá. A Andrea z ní udělala necitu!

Když se reportéři Blesku před několika dny zeptali Michaely Kuklové na její názor na zdravotní stav jejího exmanžela Jiřího Pomejeho, nejspíš ani oni neočekávali takto chladnou reakci. Kuklová se totiž nechala slyšet, že ji nějak zvlášť neprožívá a Jirka dost dobře ví proč. Dokonce se vysmála jeho pokusu o hladovku, kterou zahájil kachnou s knedlíkem, zelím a pivem.

Její slova nenechala klidnou Pomejeho současnou ženu a matku jeho jediného dítěte Andreu. Zareagovala na ně ale s grácií a noblesou.

Já si myslím, že v momentální době je zbytečné řešit pocity paní Kuklové. Já ji neznám a nevím, co ji vedlo k těmto slovům. Nevěřím, že by v sobě nenašla empatii k jeho rodině, protože tato nemoc je někdy těžší pro okolí než pro nemocného,“ vzkázala Kuklové skrz Expres.cz.

Nechápu jenom tu zlobu po patnácti letech,“ uzavřela Pomeje. Ta se nám již před časem svěřila, že opravdu neprožívají s Jiřím nejšťastnější dny jejich života a kromě zhoubného nádoru musí dokonce řešit velmi ztenčený rodinný rozpočet.

Michaela Kuklová po zveřejnění článku v Blesku napsala na facebookový profil, že s médii o svém manželovi vůbec nemluvila a její citace si novináři vymysleli. Nám sdělila, že sice rozhovor deníku poskytla, ale její věty byly prý překrouceny a vytrženy z kontextu.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:41 9. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  109
 • Tvl
  19
 • Super
  15
 • Haha
  15
 • Cože
  15
 • Sladký
  7
Komentáře