Detaily z bytu Jiřího Pomejeho: Muž, s nímž bydlí, se bojí o život, Jiří je mimo

Zatímco příbuzní a zbytek kamarádů Jiřího Pomejeho se nemohou dočkat, až ho propustí z nemocnice, jeden člověk by byl rád, kdyby v péči lékařů zůstal co nejdéle. Tou osobou je bývalý majitel bytu a aktuální Pomejeho spolubydlící, kterému nikdo neřekne jinak než Netopýr. Ten podle informací Expresu kvůli Pomejemu prožívá nepříjemné chvíle!

Když na jaře letošního roku Andrea Pomeje vyhodila po jednom z mnoha alkoholových dýchánků Jiřího Pomejeho z jejich pronajatého bytu, ubytoval ho Pavel Pásek v jednom ze svých pražských bytů. Aby tam nebyl Pomeje sám, nechal v bytě prozatím i muže, jemuž všichni říkají Netopýr, od kterého předtím byt zakoupil. Přestože muž, který před časem prodělal mrtvici a je částečně ochrnutý, se zprvu musel radovat, že si nemusí shánět jiné bydlení a může zůstat ve „svém“, nyní by možná byl rád kdekoliv jinde.

Podle informací Expresu totiž Jiří Pomeje není nejlepší spolubydlící. Kromě toho, že po sobě neuklízí, je v bytě svinčík, jako by šlo o kutloch bezdomovce. „Když tam vejdete, litujete, že jste se zuli. Jirku za těch několik měsíců, co tam bydlí, nejspíš ani jednou nenapadlo vysát nebo vytřít prach,“ prozradil nám člověk obeznámený se situací s tím, že všudypřítomná špína není to, co Netopýra děsí.

Ten má strach o holý život.

„Jirka je v transu a netuší, co dělá. Několikrát nechal přes noc zapnuté hořáky na sporáku, a když mu to Netopýr vyčetl, Pomeje se na něj ještě obořil, že to musel udělat on, protože on spal,“ říká náš zdroj s tím, že momentálně se Pomejeho spolubydlící děsí dne, kdy se zkrachovalý producent vrátí domů.

„Je neustále ožralý a na prášcích. Je nebezpečný nejen sobě, ale i svému okolí,“ uzavřel náš zdroj.

Těžko odhadnout, kdy Pomejeho z nemocnice propustí, podle lékařů byl v zuboženém stavu. Tak snad mu pobyt v nemocnici pomůže se probrat z deliria a uvědomit si, že svým chováním neničí jen sebe, ale i své okolí.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:45 21. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  128
 • Tvl
  63
 • Cože
  31
 • Super
  24
 • Haha
  19
 • Sladký
  14
Komentáře