O Jirkovi mluvíme denně, říká Andrea Pomeje. Co mu věnovala jeho dcera Anna?

Jiří Pomeje telefonoval se svou milovanou dcerkou. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Minimálně tři měsíce se Jiří Pomeje neviděl se svou dcerkou Aničkou. S ohledem na svůj zdravotní a psychický stav si s ní nechtěl ani telefonovat. Nyní to ale vypadá, že se nastala změna. Čím malá Anička dodala svému milovanému tatínkovi chuť zabojovat a žít?

Psychický stav pacienta je při léčbě jedním z nejdůležitějších faktorů. A jak se zdá, Jiří Pomeje dostal tu nejlepší vzpruhu. Ačkoliv v posledních měsících byl odříznutý od okolního světa a jeho tajné telefonní číslo měl znát jeden jediný člověk, a to jeho nejlepší kamarád Pavel Pásek, jeho stále ještě manželka Andrea prozradila, že malá Anička hovořila s tatínkem.

„Anička mu nakreslila obrázek, nedávno spolu taky mluvili po telefonu. Říkala jsem dceři, aby řekla tatínkovi, že na něj myslíme. Opravdu nám není jedno. Snad nemyslí na to, že je někde zavřený na pokoji a my si tu žijeme s novým chlapem idylu. Tak to není. O tátovi pořád mluvíme. Já sama na něj myslím denně. To, že milujete někoho jiného, přece neznamená, že vám na předchozím partnerovi nezáleží,“ prozradila eXtra.cz Andrea Pomeje.

Pomeje, kterému lékaři před rokem odebrali hlasivky, toho mnoho ale nenamluvil. Možná proto, aby se jeho dcerka nezalekla jeho sípavého hlasu, Jiřímu navíc není moc rozumět, i když se po odebrání hlasivek i díky svým letitým zkušenostem z dabingu naučil mluvit velmi rychle. Takže spíš poslouchal, jak mu malá Anička vypráví, jak se jí daří ve školce.

Otázkou je, zda dojde i k osobnímu setkání, nebo Jirka zatím zůstane jenom u telefonického kontaktu se svou dcerkou. Andrea Pomeje se totiž již několikrát nechala slyšet, že by ho ráda v nemocnici navštívila, ale bojí se, aby jeho psychickému stavu naopak nepřitížila. To už bude ale muset rozhodnout Jirka.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:59 15. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  24
 • Tvl
  16
 • Haha
  11
 • Sladký
  11
 • Trapas
  10
 • Cože
  9
Komentáře