Jiří Pomeje má strach: Pokrývač mi chce ukrást dceru!

Titul otce roku by sice nevyhrál, svou pětiletou dcerku Aničku ale bezmezně miluje a hodlá kvůli ní bojovat do posledních sil. A takový boj Jiřího Pomejeho podle jeho slov nyní čeká. Zkrachovalý producent totiž tvrdí, že mu stále ještě manželka Andrea s novým partnerem Petrem Plačkem chtějí ukrást jediné dítě.

Zatímco většina celebrit se snaží alespoň na začátku rozchodu předstírat, že k odloučení došlo naprosto v přátelském duchu, Jiří Pomeje a jeho stále ještě manželka Andrea Pomeje tuto potřebu neměli. Od prvních dní jsou na ostří nože. Jinak tomu není ani několik měsíců po rozchodu, kdy je zřejmé, že se k sobě již nikdy nevrátí. Krásná dýdžejka má několik měsíců nového partnera, svalnatého pokrývače Petra Plačka.

A možná právě po odtajnění jejího vztahu s amatérským kulturistou se vzájemné vztahy ještě víc vyostřily. Jiří Pomeje totiž o Plačkovi začal tvrdit, že je gay a pedofil. A přestože mu jeho slova Plaček nezazlíval a ani si to s ním nešel vysvětlit, Pomeje nyní přišel s podobně závažným tvrzením.

Když jsme mu zavolali, abychom ověřili, zda se za ním opravdu chystá jeho otec, aby ho za ruku odvedl do nemocnice, tak kromě toho, že tuto informaci vyvrátil, začal mluvit o Petru Plačkovi.

„Nevím, proč mi má cizí chlap radit, jak mám žít, a chtít adoptovat mou dceru,“ stěžoval si Pomeje.

Milenec Andrey Pomeje totiž v reportáži na Nově tvrdil, že by neměl problém adoptovat dceru Aničku, pokud by si to Andrea v budoucnu přála. Pro nemocného producenta to byla pochopitelně citová podpásovka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:00 9. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  32
 • Haha
  21
 • Tvl
  17
 • Cože
  13
 • Super
  10
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat