jít naiDNES.cz

Pomejeho rodina musela zasáhnout: Za Jirkou se nikdo bez hesla nedostane!

Jiří Pomeje (54) bojuje s rakovinou v Nemocnici Na Pleši, kde se zdá, jako by v posledních týdnech ožil. Začal trénovat s činkami, a dokonce se snaží pracovat na pozitivním myšlení. Jeho rodina ale musela provést opatření, aby za bývalým dabérem nechodili cizí lidé, kteří by ho mohli rušit v tolik potřebném klidu. Bez hesla už se za Pomejem nikdo nedostane!

Přestože Jiří Pomeje bojuje o život v sanatoriu pro onkologicky nemocné, naštěstí za ním chodí pravidelně jeho rodina a přátelé, kteří jsou mu velkou oporou.

Jak ale zmiňuje zdroj eXtra.cz, kromě nejbližších za Pomejem do nemocnice chodí také cizí lidé, jejichž přítomnost by bývalému producentovi nemusela zrovna prospívat.

„Když byl loni ve Vojenské nemocnici, zničehonic se v jeho pokoji objevila nějaká zvláštní žena,“ tvrdí zdroj z okolí Jiřího Pomejeho. „Přinesla si s sebou ještě andělíčky. Jirka má vůbec některé fanoušky hodně podivné. Mají ho rádi už z dob, kdy s nimi rozebíral jejich životní problémy v nočním rozhlasovém vysílání. A někdy jsou to fanatici,“ pokračuje zdroj.

Rodina vážně nemocného Pomejeho tak musela zasáhnout! „Celá rodina je v šoku. Není přece možné, aby se tam u takhle známého člověka objevili nějací zvláštní lidé. Zavedli proto opatření, kdy se k Jirkovi dostane jen ten, kdo zná tajné heslo. Bez něj se k Jiřímu nikdo nedostane,“ uvedl zdroj, který také upozorňuje, že někteří lidé se pokoušejí Pomejeho rodinu neustále kontaktovat. 

Snaží se kontaktovat všechny možné příbuzné a úkolují je, jak se má přesně léčit. Útočí na jejich psychiku, že jestli Jirka umře, protože nepoužil jejich často velmi divnou, až úchylnou léčbu, bude to jejich vina. Je to sprosté útočit na city lidí, kteří mají o Jirku strach,“ dodává zdroj webu eXtra.cz.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:36 19. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Super
  16
 • Cože
  10
 • Haha
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  6
Komentáře