Zranil se Pomeje v opilosti? „Chodí jen o holi a pořád se to horší,“ říká otec

1. listopadu 2018
Porazil zákeřnou rakovinu hrtanu, jeho život tím ale nový impuls nedostal. Jiří Pomeje utápí žal v alkoholu, opustila ho manželka a teď ho navíc trápí i fyzické obtíže. Hubne a má problémy s nohou, kvůli čemuž se teď musí belhat o holi. Jeho otec, u něhož Pomeje našel útočiště po rozchodu s Andreou, ztratil nervy a rozhodl se, že syna sám dovede k lékaři. Dokonce naznačil podezření, že si bývalý producent zranění přivodil v opilosti!

Jiří Pomeje zažívá nesmírně těžké životní období. Porazil sice rakovinu hrtanu, jenže od té doby s ním jde všechno z kopce. Žal začal utápět v alkoholu, což vedlo až k rozchodu s manželkou Andreou, která si teď užívá v náruči svalnatého pokrývače Petra Plačka. 

Do toho se přidávají i nové potíže zdravotního rázu. V porovnání s rakovinou a ztrátou hlasu to sice vypadá jako banalita, pohublý Pomeje se však už několik měsíců belhá jen s pomocí hole. 

Ačkoliv se bývalý producent dušuje, že jde jen o dlouhodobé problémy s kyčlí, vše může být ve skutečnosti mnohem závažnější. Myslí si to alespoň Pomejeho otec, u kterého Jiří po odloučení od manželky našel útočiště.

„Už mně došly nervy. Jirka pořád chodí o holi a zdá se, že je to pořád horší. Bolí ho to, k doktorovi ale nejde. Vždyť ani neví, co s tou nohou má!“ postěžoval si Jiří Pomeje starší pro Blesk.cz.

On sám se domnívá, že rozhodně nejde o banální problém, jak jeho syn už dříve naznačil, ale spíše o něco vážnějšího, například zánět. Naznačil také, že si Jiří Pomeje zranění mohl klidně přivodit v opilosti, protože alkoholem svůj žal tiší mnohem více, než by bylo zdrávo.

„Jirka mi ani nechce říct, jestli se třeba neopil a někde neupadl, jestli si s tím prostě něco neudělal. Jenom mlčí,“ popsal.

Plán teď má Jiří Pomeje starší jasný: Svého syna hodlá vlastnoručně dovést až k lékaři v Praze! 

„Abych měl jistotu, že tam opravdu dojde. Bez lékaře diagnózu nikdo nestanoví a ani léčbu nezahájí,“ vysvětluje.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:28 pátek 1. března 2019. Anketa je uzavřena.

  • 47
  • 21
  • 18
  • 13
  • 13
  • 6
Komentáře