„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a domýšleli to nejhorší, Jiřímu Pomejemu opět velmi rychle otrnulo. Ačkoliv by ho jeho nejlepší kamarád Pavel Pásek a otec Jiří nejraději viděli v protialkoholní léčebně a mluví o něm jako o závislákovi, on se jako mistr prázdných gest snaží vzbudit u veřejnosti lítost.

Starého psa novým kouskům nenaučíte, to je přesně případ i Jiřího Pomejeho. Bývaly časy, kdy médiím a veřejnosti prodával neštěstí své druhé ženy Ivety Bartošové, nebylo nic výjimečného, když z dovolené u moře posílal do médií snímky jejích obnažených ňader nebo když zval houf novinářů na kliniku v Bratislavě, kam se před lety Bartošová schovala, aby se dala dohromady.

Dneska prodává neštěstí své. Jen dva dny poté, co médii proběhla zpráva o jeho zmizení a mizerném zdravotním i psychickém stavu, kdy jeho nejlepší kamarád a mecenáš Pavel Pásek o něm mluvil jako o závislákovi, který potřebuje odbornou pomoc, vyšel Jiří Pomeje ze svého bytu a předvedl klasického Jiřího Pomejeho.

Chvíli předstíral, že sotva chodí, a při nástupu do auta vypadal, že každou chvíli bolestí omdlí, v mžiku se ale na jeho tváři objevil úsměv a on zase skotačil jako za starých časů.

Přestože tvrdí, že bez berle neudělá ani krok, a Pavel Pásek se mu snaží najít ortopeda, přítomným fotografům (kteří věděli, že Jiří se chystá jít ven) předvedl, že to není pravda, když ji zvedl do vzduchu, předstíral, že je to puška, a chodil bez ní.

Aby svůj dobrý psychický a fyzický stav potvrdil, na závěr všem do objektivu poslal vzdušnou pusu na rozloučenou.

Je Jiří Pomeje jen dobrý herec, který se snaží ve svém okolí vzbudit lítost, aby ho nenechali zavřít do protialkoholní léčebny, kam podle Pavla Páska a svého otce patří, nebo jde jenom o poslední pokusy mistra prázdných gest, jak na sebe strhnout pozornost?

Sami se podívejte do galerie a názor si udělejte sami. Je tohle ještě důstojné chování třiapadesátiletého chlapa?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:46 14. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  79
 • Haha
  19
 • Tvl
  15
 • Super
  13
 • Cože
  12
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat