Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje nedokáže pohnout bez berlí. Doktora zprvu nechtěl vůbec navštívit, a tak ho k němu dohnal až otec společně s kamarádem Pavlem Páskem. A výsledek je šokující – Pomeje musí trpět silnými bolestmi, protože má zlomenou stydkou kost!

Na producenta Jiřího Pomejeho není zrovna radostný pohled. Prochází složitým obdobím, kvůli údajné závislosti na alkoholu ho opustila manželka Andrea a on nyní působí čím dál zbědovanějším dojmem. Vše podtrhuje to, že se již několik týdnů belhá o berlích.

Před nedávnem si dokonce jeho otec Jiří Pomeje starší postěžoval, že se synovy zdravotní problémy jen zhoršují a on přitom odmítá navštívit lékaře.

Právě Pomeje starší se teď společně s producentovým parťákem a kamarádem Pavlem Páskem rozhodl prásknout do stolu. Jak informuje Blesk, naložili ho do auta a odvezli do nemocnice. A pak se nestačili divit!

Srdcervocí pohled Jiřího Pomejeho.

Srdcervoucí pohled Jiřího Pomejeho

Přišli totiž na to, že u doktora už Jiří ve skutečnosti byl – navštívil ortopeda, který pravděpodobně zjistil, že jeho problémy jsou vážnějšího rázu, a tak ho poslal na tomografii. Jenže Pomeje prý dostal strach, že by za jeho bolestí mohla další rakovina, a na tomografii proto nešel.

Pod dozorem otce a Páska už se ale dalším vyšetřením nevyhnul. A lékaři na základě nich zjistili, že jednou z příčin Pomejeho bolestí je zlomená stydká kost. Není žádný pochyb o tom, že si s ní musel hodně vytrpět, jde totiž o jednu z kostí tvořících pánev a její zlomenina bývá velmi bolestivá.

„Úplně jsem žasl. To, že má zlomenou stydkou kost, mu prý řekli už před týdnem, dali mu analgetika, termín kontroly a žádanku na CT. Na všechno se vykašlal!“ řekl Blesku Pásek.

Ve skutečnosti ale Pomejeho problémy mohou být i vážnějšího rázu. Stěžuje si totiž i na bolesti kyčlí, takže zlomenina stydké kosti nemusí být jedinou jeho indispozicí. Jak Pásek potvrzuje, lékaři Pomejeho z toho důvodu hospitalizovali a budou provádět další vyšetření.

„Dojíždět neustále sem a tam pro Jirku vůbec není. Jsem moc rád, že si ho doktoři vezmou do parády,“ řekl.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:32 15. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Trapas
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Tvl
  8
 • Sladký
  5
Komentáře