Usmíření na smrtelné posteli: Proč Kuklová obrátila a zajímá se o Pomejeho?

Michaela Kuklová dnes o Jiřím Pomejem neřekne křivého slova. Co se stalo? | foto: Profimedia.cz

Názorový obrat o sto osmdesát stupňů! Ten předvedla herečka Michaela Kuklová, která ještě před několika měsíci nemohla Jiřímu Pomejemu přijít na jméno, dneska ale o něm mluví s láskou. Proč ten obrat? Ví snad něco víc o jeho zdravotním stavu?

To, že se Jiří Pomeje a jeho první manželka Michaela Kuklová nerozešli zrovna jako přátelé, je všeobecně známý fakt. Oblíbená herečka ho dokonce v minulosti několikrát obvinila z toho, že ji samotnou svými činy zadlužil na hodně dlouhou dobu. Kvůli jeho velkohubým plánům dokonce málem přišla o dům svých rodičů.

I proto se jí nikdo nemohl divit, když ještě počátkem loňského roku pro Pomejeho neměla mnoho vlídných slov. Na konci roku 2017 se Kuklová dokonce nechala slyšet, že Pomejeho nemoc nějak zvlášť neprožívá a Jirka dost dobře ví proč. Také se vysmála jeho pokusu o hladovku, kterou zahájil kachnou s knedlíkem, zelím a pivem.

„Několikrát jsme se rozešli a dali zase dohromady. Naposledy jsem mu dala ultimátum, že pokud se nezačne léčit ze závislosti na pití, tak s ním už nebudu. Jirka druhý den nastoupil na léčení a vydržel osm měsíců nedotknout se alkoholu. Jenže já jsem věděla, že už s ním být nemůžu. Měla jsem pocit, že by mě to zabilo,“ prozradila na jeho alkoholové eskapády v době, kdy se s Pomejem kvůli jeho alkoholismu rozcházela matka jeho dcerky Aničky Andrea.

A Kuklová si ještě přisadila, když sdělila, že Pomeje alkoholu znovu propadl v době, když žil s Ivetou Bartošovou.

Nyní mluví ale jinak.

Přestože z jejích dřívějších slov vyplývá, že za všechny její životní průšvihy mohl právě Pomeje, Kuklová otočila.

„Přála bych mu, aby se uzdravil. Už kvůli té malé dceři, kterou má. Musí zabojovat a to on zase umí, když o něco jde. Poslala jsem mu tehdy textovku, ale on nereagoval. Pochopila jsem, že se mnou asi nechce mluvit,“ přiznala Blesku herečka, která Jiřímu ještě před časem dávala za vinu, že dlouho dostávala špatné pracovní nabídky, nebo dokonce žádné, protože svými činy a rozhodnutími, která ji nutil dělat, jí zničil roky pěstované jméno.

Tak je otázkou, zda Kuklová těžce nemocnému Pomejemu odpustila, nebo se naopak dozvěděla zdrcující zprávu a nechce, aby její poslední veřejně vyřčená slova o bývalém muži byla negativní.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:19 14. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  96
 • Super
  63
 • Cože
  33
 • Tvl
  31
 • Haha
  28
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat