Umírá tento muž? Jiří Pomeje je na tom špatně, už nezvládne chodit

Chřadne doslova před očima. Zkrachovalý producent Jiří Pomeje se sotva pohybuje. Z výrazu v jeho tváři je zřejmé, že problém mu dělá každý sebemenší pohyb. Expresu navíc naznačil, že má další zdravotní problémy!

Jiřího Pomejeho potkává jedna pohroma za druhou. Před rokem v tuto dobu bojoval se zhoubnou rakovinou hrtanu, kterou se snažil zahubit hladovkou, a nyní, téměř rok poté, co mu lékaři nádor i s hlasivkami vyoperovali a voperovali mu takzvaného slavíka, má další zdravotní komplikace.

Jak jsme již v minulosti informovali, Pomejeho trápí problémy s kyčlemi. Ty byly dokonce tak velké, že se je bývalý herec a dabér snažil zahnat silnými léky proti bolesti. A z námi získaných snímků je zřejmé, že problémy s kyčlemi ho sužují i nadále.

Z výrazu v jeho tváři bylo zřejmé, že neskutečně trpí nejen při chůzi, ale i když nastupoval do přistaveného taxíku. Expresu navíc přiznal, že ho trápí další zdravotní problémy.

„Ke kyčlím se přidávají další problémy, ale nebudu nic říkat,“ sdělil nám Pomeje, který nechtěl kupodivu mluvit o svých problémech, což značí, že může jít o něco vážného.

Při pohledu na Pomejeho, který ještě před rokem umíral na zhoubnou rakovinu, tak každého napadne hned to nejhorší. Jde mu znovu o život?

Smutné je, že zatímco loni po jeho boku stála manželka Andrea, letos je na všechny své bolístky sám. Když se totiž ani po návratu z nemocnice, kde podstoupil velmi náročnou onkologickou operaci, nedokázal vzdát své závislosti na alkoholu, matka jeho dcerky řekla dost a nekompromisně ho vyhodila ze společné domácnosti.

Zatímco on nyní žije v pronajatém pokojíku kamaráda Netopýra, Andrea Pomeje je znovu šťastná a randí s pokrývačem Petrem Plačkem, kterého už si stihla nastěhovat i do bytu, ve kterém žili právě s Pomejem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:38 8. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  148
 • Tvl
  44
 • Haha
  31
 • Super
  24
 • Cože
  22
 • Sladký
  18
Komentáře

Mohlo by vás zajímat