Pomeje prý přestává vidět: Zneužili herce a jeho nemoci k reklamě na Kameňák?

Zdravotní stav herce Jiřího Pomejeho (54) se stále horší. Teď ale nejde o rakovinu, která mu ničí život, ale prý mu přestává sloužit i zrak. Je to tak hrozné, že požádal svého nejlepšího kamaráda Pavla Páska o pomoc a vyslovil neobvyklé přání. Ale je to vše opravdu tak, jak jeho mecenáš říká?

Herec bojující se zákeřnou rakovinou kostí se léčí v sanatoriu, kde se rozhodl bojovat o holý život. I když ho sužují obrovské bolesti, je stále vyčerpaný, zhubl třetinu své váhy, nechce to vzdát.

Ale zdá se, že osud je k němu více než krutý. Nejenže každý den zažívá ohromné bolesti, na které dostává utišující léky, ale ještě k tomu mu prý začíná selhávat jeden z nejzákladnějších smyslů – zrak! Alespoň podle jeho mecenáše Pavla Páska.

Jiří Pomeje se snaží ze sebe nedělat chudinku a bojovat sám za sebe, jenže s údajným zhoršujícím se zrakem, jestli je to opravdu pravda, mu může dojít síla na to poprat se s nepřízní osudu. Dokonce řekl kamarádovi Pavlu Páskovi, jestli by mu nekoupil velkou televizi, aby na ni dobře viděl.

„Řekl jsem mu, že mu raději pořídím brýle na dálku, než abych tahal do nemocnice nějakou bednu,“ řekl Blesku Pásek, který jinak rád vyhoví Jirkovým přáním. Ale radši by byl, kdyby svůj problém herec řešil jinak.

Ale nezneužívá producent Jirkova zdravotního stavu k tomu, aby si na tom udělal reklamu na nový seriál, který produkuje? Proč by jinak pouštěl takové informace ven s poznámkou, že se chce Jirka koukat na jeho seriál?

Jiří Pomeje na tom není dobře.

Jiří Pomeje na tom není dobře.

Bylo by to opravdu přes čáru, kdyby kamarád využil nemocného herce k tomu, aby si zpropagoval dílo, které teď jde v televizi!

Snad lékaři budou řešit Pomejeho problém jinak, třeba nějakým vyšetřením a léčbou, než kupováním elektroniky, která mu ty oči bude ničit ještě více. A nebudou si z něj dělat živou reklamu...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat