Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své uhříněveské vily, demonstrativně se odstěhoval na několik hodin na samotu a předstíral, že tam dožije jako lesní muž. K něčemu podobnému se uchýlil jenom několik hodin poté, co vyšlo najevo, že jeho současná žena Andrea chce podat žádost o rozvod. Demonstrativně začal kulhat, vydal se na benzínovou pumpu pro analgetika, smutně postával s oholenou hlavou u zastávky nebo se zamýšlel nad svým osudem, to vše samozřejmě s fotografy, které si k tomu přizval!

Mistr prázdných gest, to přesně je Jiří Pomeje. Před několika dny se demonstrativně oholil dohola a začal mluvit o založení své nadace s nadějí, že tím nejspíš nadchne matku své dcerky Aničky, která se v cuku letu vrhne znovu do jeho náruče. Místo toho ale přišla studená sprcha v podobě oznámení, že se již sešla s právním zástupcem, s nímž řešila rozvodové papíry.

A to by nebyl Pomeje, kdyby se nepokusil zahrát na city svých zbylých fanoušků!

Přestože si měl podle informací Expresu od své stále ještě ženy Andrey vyzvednout dcerku, změnil plány. Zavolal spřátelenému fotografovi z jedné agentury a sehrál s ním divadélko. Fotograf nafotil jakoby paparazzi fotografie, jak se osudem zničený Pomeje sotva dobelhal k nedaleké benzínce, kde si pořídil analgetika na bolest kyčlí.

Nutno připomenout, že jelikož stále dochází za psychiatrem Janem Cimickým, dá se předpokládat, že právě od něj má nějaké silné prášky předepsané, a jenom těžko se dá předpokládat, že na ně smí brát jakákoliv analgetika.

V tu dobu byli ale na místě shodou okolností přítomni také fografové Expresu a z jejich fotek z ukazujících jinou stranu příběhu je zřejmé, že když zrovna Pomeje jím přivolanému fotografovi pózoval, tvářil se jako nejutrápenější člověk ve vesmíru. Když si ale myslel, že světla reflektorů zhasla, přišel čas na obyčejný výraz.

Pomeje se prostě klasicky rozhodl zahrát scénku, aby byl litovaný a z matky své dcerky Aničky udělal ženu, která opustila chudáka mrzáka, jenž je na tom tak špatně, že musí chodit pro léky na benzínku a stravovat se v místní putyce. Tam si demonstrativně dal polévku a limonádu, když jsme ho tam ale před několika dny přistihli my a netušil, že je focen, pochutnával si na pivu.

Pomejeho chování nám okomentovala i matka jeho dcerky Aničky Andrea.

„Mně je z toho úplně fyzicky zle, když vidím ten ‚down‘. Nerozumím tomu, kdyby fakt byl nemocný. Nemá to jednoduchý, je nějakým způsobem omezený, ale já jsem v kontaktu s desítkou lidí, co mají slavíka. Užívají si život, starají se o rodinu, pracují. Tohle je výsměch těm, co teď s tou samou nemocí bojují a dali by všechno, aby dopadli jako on,“ říká tvrdě Andrea, která za vztahem s Pomejem udělala definitivní tečku.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:28 18. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  82
 • Trapas
  68
 • Tvl
  31
 • Haha
  22
 • Cože
  12
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat