jít naiDNES.cz

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Andrea Pomeje nechce Jirkovi půjčovat dcerku bez dohledu. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou Aničkou? Ačkoliv tvrdí, že je s ní, kdykoliv si zamane, má to jedno velké ale. Nesmí s ní být sám!

Jiří Pomeje a jeho stále ještě manželka Andrea se sice tváří, že i po rozchodu je jejich vztah korektní, dost podivné je, jakým způsobem se smí zkrachovalý producent vídat se svou dcerkou Aničkou. V pořadu Telebrity internetové televize Playtvak.cz se totiž přiznal, že ji na delší dobu smí vídat jenom za doprovodu své ženy nebo babičky.

„S Aničkou můžu být absolutně kdykoliv. Teď jsme byli čtyři dny v Budějovicích u babičky. Žena je v tomhle rozumná, ale nevypadá to na návrat, i kdybych udělal cokoliv,“ přiznal Pomeje, který několikrát zopakoval, že dcerku má kdykoliv chce.

Má to ale jeden háček. „Zatím se mi nestalo, že bych byl s Aničkou delší dobu sám. Vždycky u toho byla babička nebo Andrea. Maximálně jsme spolu šli ze školky na zmrzlinu, na hřiště a pak jsem ji šel vrátit Andree,“ přiznal Jirka.

Ten se nejvíc po svém návratu z nemocnice bál právě reakce malé Aničky. Ta ale jeho stav prý vzala opravdu dobře. „Její reakce jsem se bál nejvíc, ale dcera to vzala neuvěřitelně. Vždycky řekne: Zacpi díru a řekni to nahlas. Nebo mě upozorní, že tam mám hlen. Zajímá se o to a kouká do díry. Ta umělá hmota je totiž vidět,“ prozradil Pomeje, který by si přál s dcerou trávit víc času.

„Já dceru zvládám, ale je na Andree, jestli mi ji svěří. Nemám strach s ní být. Už si objednám i taxíka, zavolám sanitku a je mi rozumět,“ uzavřel Jirka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:21 15. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  14
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
 • Haha
  6
Komentáře