Pomeje zpražil Andreu: „Já a žárlit? Vymýšlí si, už se těším na rozvod!“

Jiří Pomeje to manželce Andree pořádně spočítal! | foto: koláž Expresu

Dlouhou dobu jen mlčky snášel mediální výpady své manželky, teď ale bývalý producent Jiří Pomeje práskl do stolu! Andree dost rázně vzkázal, že věci rozhodně nejsou tak, jak je ona před veřejností prezentuje. Na jejího svalnatého přítele prý rozhodně nežárlí a naopak doufá, že se v co nejbližší době vyřeší rozvod. „Nemá, co sdělit světu, tak si vymýšlí,“ vzkazuje Jiří!

Bombarduje ji prý desítkami telefonátů za večer, ponižuje jejího přítele Petra Plačka a obviňuje ho, že má v plánu adoptovat a ukrást dceru Aničku. Andrea Pomeje před pár dny promluvila o svém stále ještě zákonném manželovi Jiřím a vykreslila ho jako chorobného žárlivce.

To si ovšem bývalý producent nenechal líbit. Ačkoliv několik měsíců po zdolání rakoviny hrtanu působí jako na pokraji krachu, belhá se o berlích a spásu prý hledá na dně sklenic, rozhodl se ukázat, že se stále dokáže pořádně rozohnit. A Andree to rázně spočítal!

„Andreu že jsem obvinil? Tak to snad ne! Holka si to jenom špatně vysvětluje a není schopna pochopit vůbec nic z toho, co říkám,“ řekl Jiří Pomeje Blesku s tím, že prý jeho manželka už světu nemá co sdělit, a tak si jednoduše vymýšlí lži.

Na jejího nového partnera, svalnatého pokrývače Petra Plačka, prý rozhodně nežárlí a nemá potřebu ho před Andreou ponižovat.

„Já že žárlím? Bývaly doby, kdy ano – to netajím! Ale že bych žárlil teď na jejího současného partnera? O tom vážně nic nevím. Naopak! Přeju jí, ať si ho pořádně užije,“ říká lhostejně.

Situace podle Pomejeho rozhodně není taková, že by Andreu uháněl, aby se svojí nové lásky vzdala a vrátila se k němu. Naopak, prý se těší, až bude konečně vyřešen rozvod. Trvá ale na tom, aby před definitivním uzavřením jejich manželství bylo jasno o podmínkách opatrovnictví dcery Aničky.

„Nechci se dočkat toho, že budu Andreu prosit, aby mi půjčila dítě. V tomhle dělat problémy, pokud se to dá tak nazvat, dělat budu,“ vysvětluje Jiří.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:29 4. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  37
 • Trapas
  21
 • Haha
  19
 • Sladký
  10
 • Tvl
  10
 • Cože
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat