Andrein vztah snáší špatně: Pomeje našel útočiště u rodičů, šťastně ale nevypadá

Jiří Pomeje snáší nový vztah manželky Andrey těžce. | foto: Profimedia.cz

Věřil v návrat ke své ženě Andree, ta ale začala randit se svalovcem Petrem. A tak bývalý producent Jiří Pomeje hledá útěchu u rodičů. Do Budějovic, kde žijí a on sám se tam narodil, vyrazil společně s dcerou Aničkou užít si závěr prázdnin a poslední tropické dny společně strávili u vody. Fotografie pohublého Jirky ale ukazují, že šťastný není ani v obklopení nejbližších.

Prodělal operaci hrtanu a zbavil se rakoviny, štěstí ale bývalý herec či producent Jiří Pomeje nenašel. Manželka Andrea ho kvůli závislosti na alkoholu opustila, a přestože Pomeje věřil, že se dají znovu dohromady, začala randit s horou svalů Petrem Plačkem. Teď spolu domlouvají opatrovnictví dcery.

Od starostí v Praze, kde nemá ani vlastní bydlení, si teď Jirka rozhodl odpočinout a i s dcerkou Aničkou vyrazil za rodiči do rodných Budějovic. Matka a otec jsou ostatně jedni z mála blízkých, kteří mu po eskapádách posledních měsíců zbyli.

Závěr prázdnin a hlavně poslední tropické dny strávil Pomeje s dcerou u vody. S péčí o dceru mu pomáhala její babička, přestože však byl Jirka v obklopení rodiny, příliš šťastně nevypadal.

Jiří Pomeje.

Jiří Pomeje.

Oholené vlasy sice zkrachovalému producentovi zase pomalu dorůstají, jinak se ale zdá čím dál víc hubenější a zbědovanější. Chodí shrbeně a krk, do něhož mu lékaři voperovali slavíka, si pečlivě kryje tričkem. Úsměv na tváři mu s námahou vyčaruje jen chvilka, kdy si hraje s dcerou.

V příštích dnech Pomejeho čekají další dohady se stále ještě zákonnou manželkou o tom, jak bude vypadat jejich péče o dceru. Andrea mu kontakt s Aničkou odpírat nechce, požaduje ale, aby se Jirka sebral a našel si vlastní bydlení. To však zřejmě nebude tak jednoduché.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:49 24. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  85
 • Tvl
  55
 • Haha
  26
 • Super
  25
 • Cože
  25
 • Sladký
  13
Komentáře